Dzisiejsze przedpołudnie upłynęło nam pod znakiem (a dokładniej - smakiem i zapachem) kawy ☕
Dzisiejsze przedpołudnie upłynęło nam pod znakiem (a dokładniej - smakiem i zapachem) kawy ☕ Nie o zwykłe, powolne raczenie się małą czarną tym razem jednak chodziło, a o... przygotowania do powitania w naszym gronie nowego klienta! Tak, tak - słusznie się domyślacie. Za kilka chwil całościowo zajmiemy się komunikacją White Bear Coffee Białystok. Nie możemy się już doczekać startu! ? Zanim jednak ruszymy, niezbędne było krótkie szkolenie połączone rzecz jasna z kawowym cuppingiem. Bo wbrew pozorom, kawa... to bardzo złożona kwestia - i bez solidnych fundamentów ani rusz ?
2019-09-11, 14:21
Dzisiejsze przedpołudnie upłynęło nam pod znakiem (a dokładniej - smakiem i zapachem) kawy ☕

Nie o zwykłe, powolne raczenie się małą czarną tym razem jednak chodziło, a o... przygotowania do powitania w naszym gronie nowego klienta!

Tak, tak - słusznie się domyślacie. Za kilka chwil całościowo zajmiemy się komunikacją White Bear Coffee Białystok. Nie możemy się już doczekać startu! ?

Zanim jednak ruszymy, niezbędne było krótkie szkolenie połączone rzecz jasna z kawowym cuppingiem. Bo wbrew pozorom, kawa... to bardzo złożona kwestia - i bez solidnych fundamentów ani rusz ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy