Poniedziałek zaczynamy od świetnej wiadomości:
Poniedziałek zaczynamy od świetnej wiadomości: wszystkie bilety na dzisiejszy koncert Michała Szpaka zostały już wyprzedane! ? A mówimy o tym nie bez powodu - być może wiecie, że jako Opublikowani mieliśmy przyjemność wspierać to przedsięwzięcie komunikacyjnie. Cieszymy się zatem niezmiernie, że m.in. dzięki naszym działaniom dziś wieczorem sala Opery w Białymstoku znów zostanie wypełniona po brzegi ? PS. Promocja koncertu to nie wszystko. Weźmiemy w nim także aktywny udział: Janusz poprowadzi całe przedsięwzięcie, a Patryk będzie odpowiedzialny za przygotowanie fotorelacji ?
2019-11-18, 09:49
Poniedziałek zaczynamy od świetnej wiadomości:
wszystkie bilety na dzisiejszy koncert Michała Szpaka zostały już wyprzedane! ?

A mówimy o tym nie bez powodu - być może wiecie, że jako Opublikowani mieliśmy przyjemność wspierać to przedsięwzięcie komunikacyjnie.

Cieszymy się zatem niezmiernie, że m.in. dzięki naszym działaniom dziś wieczorem sala Opery w Białymstoku znów zostanie wypełniona po brzegi ?

PS. Promocja koncertu to nie wszystko. Weźmiemy w nim także aktywny udział: Janusz poprowadzi całe przedsięwzięcie, a Patryk będzie odpowiedzialny za przygotowanie fotorelacji ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy