W tym roku nie tylko stuknęła nam "10-tka", ale też szturmem do naszej ekipy wdarła się Julia :)
W tym roku nie tylko stuknęła nam "10-tka", ale też szturmem do naszej ekipy wdarła się Julia :) Julka jest równie zakręcona jak jej włosy. Jej drobne dłonie potrafią z prędkością światła śmigać po klawiaturze i... prowadzić traktor! Uwielbia golfy, ale tylko te na czterech kółkach. Ceni sobie smaczne jedzenie, "dobre" seriale i jeszcze lepsze towarzystwo! Na co dzień studiuje prawo, ale nie uprawia crossfitu i nie pije sojowej latte - zdecydowanie częściej wybiera białe wino i ćwiczenia mięśni brzucha poprzez śmiech ❤️ Nasza świeżynka wzmocni nasz zespół social media.
2020-09-22, 08:30
W tym roku nie tylko stuknęła nam "10-tka", ale też szturmem do naszej ekipy wdarła się Julia :)

Julka jest równie zakręcona jak jej włosy. Jej drobne dłonie potrafią z prędkością światła śmigać po klawiaturze i... prowadzić traktor!
Uwielbia golfy, ale tylko te na czterech kółkach. Ceni sobie smaczne jedzenie, "dobre" seriale i jeszcze lepsze towarzystwo!
Na co dzień studiuje prawo, ale nie uprawia crossfitu i nie pije sojowej latte - zdecydowanie częściej wybiera białe wino i ćwiczenia mięśni brzucha poprzez śmiech ❤️

Nasza świeżynka wzmocni nasz zespół social media.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy