Nowości Metal - Fach-u oczarowały gości Polarga - Premiery
Początek roku tradycyjnie już dla branży rolniczej w Polsce rozpoczyna się od jednej z najważniejszych imprez targowych. Mowa o Polagra - Premiery, które odbyły się w dniach 21 - 24 stycznia.
2016-02-03, 14:15

Wydarzeniu zawsze towarzyszą prezentacje nowości produktowych, które są przedstawiane potencjalnym klientom, dealerom i partnerom. To zarazem okazja, aby bliżej przyjrzeć się ofercie innych przedsiębiorstw z branży oraz poznać najnowsze trendy, które niebawem zaczną obowiązywać na rynku. 

 

Metal - Fach zaprezentował szeroką gamę wyrobów, wśród których oczywiście nie zabrakło absolutnych nowości, które trafiły do jej oferty w ostatnim czasie. 

 

Mowa tu o nowym agregacie ośmiometrowym z bogatym wyposażeniem, przyczepie budowlanej skorupowej 18t T935/3, rozrzutniku Viking 14t N272/3 oraz rozrzutniku 12t N272/1 i 14t N272/2 w najnowszej wersji konstrukcyjnej. 

 

- To produkty dedykowane w szczególności dla największych gospodarstw, wyspecjalizowanych w określonym segmencie produkcji rolnej. Warto podkreślić, że urządzenia spotkały się ze znacznym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów, którzy w szczególności zwracali uwagę na ich parametry i zastosowane rozwiązania technologiczne skutecznie wpływające na efektywność i bezpieczeństwo pracy - informuje Andrzej Kolędo, kierownik marketingu w Metal - Fach. 

 

Dodatkowo, oprócz wymienionych maszyn, na stoisku Metal - Fach zademonstrował także inne nowe produkty, które miały tym samym swoją oficjalną premierę właśnie podczas tego wydarzenia. Wśród nich była m.in. prasa Z587 z łańcuchową komorą zwijania w osłonie z tworzywa sztucznego, przyczepa platformowa 1-osiowa T954 oraz szeroki wachlarz pozostałych produktów, wliczając w to wozy paszowe, pługi obrotowe i zagonowe, owijarki bel oraz osprzęty do ładowaczy.

 

- Obecność na targach Polagra-Premiery to w zasadzie obowiązek każdego liczącego się producenta maszyn rolniczych. To jednak nie tylko znakomita okazja do przedstawienia nowych wyrobów, ale również możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w branży rolniczej - zaznacza Andrzej Kolędo z Metal - Fach. 

 

Jego zdaniem, udział w tego typu wydarzeniach stanowi szansę na zawarcie nowych kontaktów biznesowych oraz jest odpowiednim momentem na umacnianie relacji z obecnymi partnerami.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy