Monika Dryl ambasadorem Renew Clinic
Tej kobiety nie trzeba bliżej przedstawiać. To pochodząca z Białegostoku aktorka filmowa, telewizyjna, teatralna i wokalistka. Można ją było podziwiać w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym ostatecznie uplasowała się na podium. Warto przy tym dodać, że Monika Dryl - bo o niej mowa - wygraną przekazała na rzecz białostockiej Fundacji „Pomóż Im”, prowadzącej jedyne w regionie domowe Hospicjum dla Dzieci.
2016-04-07, 17:30

Na co dzień mieszka i pracuje w stolicy, jednak z przyjemnością wraca do Białegostoku, który z racji urodzenia jest bliski jej sercu. Gdy tylko może przyjeżdża tutaj i wspiera lokalne inicjatywy. Przykładem tego jest nie tylko pomoc Fundacji, lecz także fakt, iż zdecydowała się zostać ambasadorem Renew Clinic w Białymstoku.

 

- Ze względu na specyfikę pracy, nie mogę sobie pozwolić na to, by eksperymentować ze swoją urodą. Stąd wybór Renew Clinic. Komfort, intymność i pełne zrozumienie indywidualnych potrzeb – to z pewnością elementy, które wyróżniają tę klinikę na tle innych w całym kraju – zapewnia.

 

Zdaniem aktorki, o naszym wyglądzie w dużej mierze decyduje nasze wnętrze - to, jak się czujemy sami ze sobą. Pozytywne myślenie pozwala skutecznie o siebie zadbać, zatem w pierwszej kolejności warto skupić się na zmianie w sposobie myślenia.

 

- Optymistyczne nastawienie w połączeniu z aktywnością fizyczną, zdrowym odżywianiem i płynącą z nich energią pozwalają nie tylko świetnie wyglądać, ale i równie znakomicie się czuć. A jeśli do tego dodamy opiekę specjalistów i odpowiednio dobrane zabiegi, otrzymamy przepis na to, by przedłużyć swoją młodość oraz zachować urodę i piękno nie tylko zewnętrzne na dłużej – uważa Monika Dryl.

 

Swojego zadowolenia z nawiązania współpracy z pochodzącą z Białegostoku aktorką nie kryje również Katarzyna Gogga, współwłaścicielka Renew Clinic.

 

- Monika Dryl to profesjonalistka w każdym calu. Od dawna podziwialiśmy jej podejście do zawodu i nastawienie do życia. Na co dzień wyznajemy podobne wartości, dlatego cieszymy się niezmiernie, że zdecydowała się ona wesprzeć swoim wizerunkiem naszą klinikę. I mamy oczywiście nadzieję, że ta współpraca przyniesie wiele satysfakcji każdej ze stron – dodaje na koniec.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy