Klucze do miasta odbiorą studenci. Krynka w gronie sponsorów Juwenaliów
Barwna i roztańczona parada studentów 24 maja rozpocznie białostockie Juwenalia 2017. Wcześniej klucze do miasta przekaże im prezydent. Przez kolejne dni na kampusie Politechniki Białostockiej nie zabraknie dobrej muzyki, będzie wesołe miasteczko i kino plenerowe. Doroczne święto białostockich żaków tradycyjnie już wesprze Krynka – podlaski producent wód i napojów.
2017-05-22, 11:58

Juwenaliowa parada wyruszy o godz. 17. z Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów (Uniwersyteckiego) w Białymstoku. Przejdzie ulicami M. Curie-Skłodowskiej, Legionową, Ryszarda Kaczorowskiego Zwierzyniecką. Zakończy się na placu przed Politechniką Białostocka. 

 

Po tej kolorowej inauguracji organizatorzy po raz pierwszy w historii Juwenaliów zapraszają na kino letnie. Projekcja odbędzie na trawie, między Wydziałem Informatyki PB a Akademickim Centrum Sportowym.

 

Prawdziwe szaleństwo zacznie się już w czwartek (25 maja), kiedy na  scenie wystąpią: Brathanki, Piękni i Młodzi, Red Bull Kontrowersy, Grubson, Tabu, Power Boy i Bomba Kaloryczna. Obok powstanie namiot muzyki klubowej WOW Club.

 

W piątek (26 maja) studenci zapraszają na koncert takich formacji jak:  Bright Ophidia, Poparzeni Kawą Trzy, Bracia Figo Fagot, Łzy i Luxtorpeda. Tego dnia zaplanowano również finał Miss Studentek Juwenalia Białystok 2017.

 

Na zakończenie studenckiej imprezy, czyli na sobotę (27 maja), zaplanowane są występy zespołów: Lupa, Fisz Emade, Happysad, Rasmentalism i Kult.

 

Podlaski producent wód i napojów Krynka, jak co roku wspiera organizatorów tej studenckiej fiesty.

 

- Już po raz kolejny możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia z pogranicza studenckiej kultury i rozrywki. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do tego dzieła, znajdując się w gronie wielu innych, zacnych firm i instytucji. Krynka zmienia swoje oblicze, chcąc mocniej zagościć w świadomości młodszych konsumentów – w tym także właśnie środowiska akademickiego – dlatego udział w Juwenaliach jest dla nas tak ważny  –  podkreśla Mieczysław Surowiec, prezes Krynki.

 

Koszt karnetu to 30 zł. Bilety jednorazowe można nabyć w cenie 8 zł. Wszystkie dostępne są na stronie juwenalia.bialystok.pl oraz w Inkubatorze Politechniki Białostockiej.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy