Wyjątkowy Dzień Dziecka z LodamiBonano
Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Zapewne większość rodziców będzie dwoić się i troić, aby uczynić swoim pociechom miłą niespodziankę. Wszak taka okazja zdarza się tylko raz do roku! Lodziarnie działające w ramach sieci LodyBonano, nie mogą przejść wobec takiej okazji obojętnie.
2017-05-26, 16:08

Z pewnością w upominkowych torbach, które 1 czerwca rodzice wręczą swoim dzieciom, nie zabraknie najnowszych gier komputerowych, klocków, lalek, deskorolek i wielu innych topowych elektronicznych gadżetów. Jednak dopełnieniem tych wszystkich podarunków może być wspólne wyjście na lody.

 

- Czy można wyobrazić sobie lepsze zwieńczenie Dnia Dziecka niż pyszna lodowa przekąska? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista, dlatego ten dzień postanowiliśmy uczcić szczególnie, przygotowując specjalnie dedykowaną promocję – mówi Sylwia Korpacz, przedstawicielka marki LodyBonano.

 

Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać? To proste. Wystarczy przyjść 1 czerwca do dowolnie wybranej lodziarni działającej pod szyldem LodyBonano w godzinach między 13.00 a 15.00. W tym czasie ulubione przysmaki maluchów będą kosztować tylko złotówkę.

 

- W tej cenie dostępne będą takie lody jak: Kajtuś, Disney, Rurka Niekapka i mały Americanos. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci – zarówno te małe, jak i te już całkiem duże. Wszak w każdym z nas drzemie dziecko - zachęca Sylwia Korpacz.

 

Oprócz lodów w atrakcyjnej cenie, w tym szczególnym dniu lodziarnie z charakterystycznym, żółto-bordowym logo zaproponują maluchom dodatkową atrakcję. 

 

- W każdym lokalu, na dzieci czekać będzie specjalna osoba, która będzie zamieniać maluchy w ich ulubionych, bajkowych bohaterów. Na chwilę można będzie stać się - Kubusiem Puchatkiem, Myszką Miki a nawet księżniczką Elzą z Krainy Lodu. Dzieci zyskają szansę skorzystania z propozycji malowania twarzy – dodaje przedstawicielka marki.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy