Metal–Fach zaprezentuje się na targach w Mińsku
W dniach 6 - 10 czerwca 2017 r. w Mińsku na Białorusi odbędzie się 27 edycja międzynarodowych targów BELAGRO. To największa w tamtym regionie wystawa branży rolnej. Przez pięć dni swoją ofertę będzie prezentowało sokólskie przedsiębiorstwo Metal – Fach.
2017-06-05, 11:03

Główną tematyką tej imprezy wystawienniczej jest przemysł rolno-spożywczy w szerokim zakresie – zaczynając od upraw, przez zarządzanie, produkcję, pakowanie, na dystrybucji kończąc.

 

Co ciekawe, w ramach BELAGRO 2017 odbędzie się Międzynarodowa specjalistyczna wystawa BIOGAZ 2017 ukierunkowana głównie na: transport, przechowywanie, przetwarzanie i utylizację biogazu.

 

Sokólskie przedsiębiorstwo na targach w Mińsku będą reprezentowali pracownicy "Metal-Fach Belarus". To stosunkowo niedawno otwarta na Białorusi filia Metal–Fachu.

 

Oferta jednego z największych na Podlasiu producentów maszyn rolniczych jest przebogata zatem podczas wystawy firma będzie miała się czym pochwalić.

 

- Tym razem chcemy pokazać zarówno urządzenia, które dopiero wchodzą na rynek, jak i te, które są już od dawna znane naszym klientom – mówi Joanna Jatkowska, przedstawicielka Metal – Fachu.

 

Przedsiębiorstwo oferuje 60 różnych typów i modeli chwytaków i owijarek bel, ładowaczy czołowych, rozrzutników, pras belujących, przyczep do ciągników. Od pewnego czasu firma wytwarza również konstrukcje stalowe tworzone z myślą o budowie obiektów przemysłowych, hal i magazynów.

 

Jedną z maszyn, którą pokażą przedstawiciele Metal-Fachu jest wóz paszowy T659. Urządzenie typu tandem jest sterowane bezpośrednio z kabiny ciągnika za pomocą rozdzielacza. Urządzenie cechuje mocna, solidna budowa, prosty załadunek i intuicyjna obsługa. Maszyna posiada dwa pionowe mieszadła ślimakowe z ośmioma nożami. Dzięki takiemu rozwiązaniu pasza jest doskonale rozdrobniona i wymieszana.

 

- Goście wystawy w Mińsku, którzy odwiedzą nasze stoisko będą mogli dokładnie obejrzeć i przetestować również takie maszyny jak: ładowacze czołowe, osprzęty, owijarki, rozrzutnik obornika, kosiarki, agregaty uprawowe – wylicza Joanna Jatkowska.

 

Na szczególną uwagę będzie zasługiwała zaprezentowana podczas targów prasa belująca Z562 rotor. To innowacyjne, a zarazem niezawodne urządzenie jest dostępna w wersji z rotorem i nożami tnącymi. Posiada unikalne na rynku rozwiązanie polegające na wyposażeniu jej w walcową komorę, dzięki czemu możemy uzyskać sianokiszonkę najwyższej jakości.

 

Prasa wyposażona w rotor oraz 13 noży tnących pozwala na jeszcze lepsze przygotowanie paszy w belach poprzez zwiększenie stopnia zagęszczenia materiału w wyniku uprzedniego pocięcia go na etapie zbiórki, które odbywa się tuż przed prasowaniem. - Praca przy pomocy prasy wyposażonej w noże tnące to znakomite rozwiązanie, dzięki czemu uzyskana pasza jest lepiej przyjmowana przez zwierzęta, jest też łatwiejsza w zadawaniu i przygotowywaniu przez wozy paszowe - dodaje przedstawicielka Metal-Fachu.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy