Dni zdrowia i urody w Renew Clinic. Zaproszenie
Białostocka klinika medycyny estetycznej Renew u progu zbliżającego się lata zaprasza na specjalne „Dni zdrowia i urody” z marką Yonelle. Od 12 do 14 czerwca na pacjentów będą czekać specjaliści, którzy udzielą bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych i zaproponują promocyjne ceny wybranych zabiegów pielęgnacyjnych.
2017-06-09, 15:08

- Przez trzy dni zarówno panie, ale oczywiście również i panowie mogą odwiedzić naszą klinikę, aby skorzystać z konsultacji kosmetologicznych zupełnie za darmo. Profesjonalnie dobierzemy kosmetyki i zabiegi, które radykalnie poprawią kondycję skóry w tym szczególnym dla niej czasie – tuż przed latem – zachęca Bogumiła Redlarska, kosmetolog z Renew Clinic.

 

Podczas dni otwartych specjaliści z Renew Clinic będą polecać pacjentom nową, polską markę kosmetyków Yonelle. Każdy, kto w tym czasie  odwiedzi klinikę przy ulicy Gajowej 29 otrzyma 50 procentowy rabat na  pakiet trzech zabiegów.

 

Oferta obejmuje ekskluzywne zabiegi przeznaczone dla skóry dojrzałej (Premium); specjalistyczne mające na celu walkę z problemami skórnymi (Pro&contra); ekspresowe, natychmiast poprawiające wygląd skóry oraz zabiegi medycyny estetycznej.

 

Eksperci w Renew Clinic będą czekać w godzinach 9.00 – 17.00. Jednak wcześniej należy umówi się na wizytę dzwoniąc pod numer: 600 200 193.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy