Pajka Rally Team w czołówce Rajdu Warmińskie Szutry 2017.
32 załogi znalazły się na liście startowej Rajdu Warmińskie Szutry 2017. Wśród nich załoga sponsorowana przez sokólskie przedsiębiorstwo Metal - Fach - MF Pajka Rally Team, która zajęła 2. miejsce w swojej klasie.
2017-06-20, 15:10

Za kierownicą Peugeota 208R2 usiadła Paula Kucharewicz, którą wspomagał pilot – Bartosz Dzienis.

-  Muszę przyznać, że rajd był naprawdę dobrze zorganizowany, a nasi kibice i tym razem nie zawiedli. Ich doping był potrzebny, ponieważ poszczególne odcinki były wymagające zarówno dla zawodników jak i samochodów. O tym, że nie było łatwo świadczy fakt, że aż 11 załóg nie ukończyło zawodów. Z kilometra na kilometr dało się zauważyć rosnącą rywalizację – opowiada Paula Kucharewicz.

 

Warmińskie Szutry rozegrano na ośmiu odcinkach specjalnych. Załogi trzykrotnie pokonały oesy Lekity (7,90 km) i Kramarzewo (6,26 km) oraz dwukrotnie próbę Modliny (7,84 km). Meta rajdu była w centrum Jezioran, przed siedzibą Urzędu Miejskiego.

Jak twierdzą uczestnicy rajd zaskoczył ich mocno zmienioną w porównaniu z ubiegłym rokiem trasą. Odcinki były z jednej strony szybkie, z drugiej trudne technicznie do pokonania. 

 

- Łatwo nie było, dlatego tym bardziej cieszymy się z naszego wyniku. Po pierwsze zdobyliśmy metę, po drugie uplasowaliśmy się na 2 miejscu w klasie. Na ceremonii zakończenia rajdu byliśmy tłumnie odwiedzani przez kibiców, którzy nam gratulowali. Takie osiągnięcia motywują do działania – mówi  Bartosz Dzienis., pilot sokólskiej załogi.

MF Pajka Rally Team nie zwalnia tempa i już za tydzień wystartuje ponownie. Tym razem ekipę zobaczymy w Olsztynie na Rajdzie Warmińskim.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy