Lodziarnie z sieci LodyBonano zapraszają na swoje urodziny. Informacja prasowa.
Zwykle jest tak, że na urodzinowe przyjęcie to goście przychodzą do solenizanta z prezentami. Jednak w przypadku urodzin lodziarni działających w sieci LodyBonano będzie dokładnie… na odwrót! Każdy, kto odwiedzi lodziarnię w swoim mieście w dniu jej urodzin może liczyć na miły prezent – niespodziankę.
2017-06-28, 00:54

- Otwarcie nowej lodziarni sieci LodówBonano, to barwne wydarzenie w życiu lokalnej społeczności. To również bardzo ważny moment dla każdego franczyzobiorcy, ale też i dla całej naszej sieci. Dlatego bardzo nam zależy na tym, aby urodziny poszczególnych punktów  świętować w gronie naszych przyjaciół - klientów– zaznacza Sylwia Korpacz, przedstawicielka marki LodyBonano.

 

Każdy franczyzobiorca w wybranym przez siebie dniu podczas zbliżających się wakacji, obchodzić będzie urodziny swojego lokalu i jak przystało na jubilata zatroszczy się o odpowiednią i wyjątkową atmosferę.

 

Informacja o terminie urodzin pojawi się na lokalnym profilu lodziarni na portalu facebook.com dwa tygodnie przed planowaną imprezą. Natomiast na tydzień przed, będzie można tam znaleźć specjalne, indywidualne zaproszenie (w formie wydarzenia). Każdy, kto je pobierze z profilu, wydrukuje i przyjdzie z nim na urodziny otrzyma prezent. Dodatkowo, taka osoba zyska status „Gościa specjalnego”. Zatem warto  na bieżąco śledzić profil swojej ulubionej lodziarni LodyBonano, aby nie przeoczyć tego wyjątkowego wydarzenia.

 

- W takim dniu nie można zapomnieć o pięknej tradycji składania życzeń jubilatowi. Tym razem proponujemy, aby klienci wzięli udział w mini-konkursie na najlepsze foto-życzenia składane świętującej lodziarni. Autorzy 10 najlepszych foto-życzeń otrzymają upominek specjalny, który będą mogli odebrać w danym lokalu – zachęca przedstawicielka marki.

 

Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w urodzinowym konkursie, będzie mógł publikować swoje foto – życzenia na lokalnym profilu lodziarni. Tam także będzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat zasad i przebiegu zabawy.

 

Co ciekawe, podczas urodzinowej fiesty zaplanowano „Bonano Twisting Show” – wyjątkową atrakcję, która przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek - zarówno małym, jak i tym całkiem dorosłym fanom Lodów Bonano.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy