Makarun zawitał do Poznania
W sobotę 10 czerwca przy ulicy Półwiejskiej 23 w Poznaniu otwarty został pierwszy w tym mieście lokal, w którym serwowane będą włoskie makarony z sosami w formie „take away” należący do ogólnopolskiej sieci Makarun.
2017-07-14, 11:19

Sobotnie otwarcie było dla twórców Makarun’a szczególnie ważne. Poznański punkt dołączył bowiem do 19 innych działających do tej pory na terenie całego kraju. Nic więc dziwnego, że uruchomienie sprzedaży w tym miejscu fetowano szczególnie – wszak to mały jubileusz.

 

- Ten dzień z całą pewnością zostanie przez nas zapamiętany na długo. Otwarcie punktu w stolicy Wielkopolski pozwoliło nam osiągnąć magiczną liczbę 20. restauracji w Polsce i tym samym zrealizować kolejny z zaplanowanych na ten rok celów – wyjaśnia Przemysław Tymczyszyn.

 

A jakby okazji do świętowania było mało, w ostatnim czasie Makarun wyszedł też poza granice naszego kraju, otwierając swój lokal w Niemczech. Łącznie więc pod tym charakterystycznym szyldem działa dziś 21 punktów.

 

W każdym z nich serwowane są makarony z oryginalnymi sosami w formie „take away”.

Sieć taką formę sprzedaży włoskich dań zaoferowała jako pierwsza w Polsce, z miejsca zdobywając serca konsumentów, dla których oprócz wysokiej jakości potraw i atrakcyjnej ceny, liczy się także wygoda i pełna mobilność.

 

Nic więc dziwnego, że do jej twórców szybko zaczęły napływać zapytania ze strony potencjalnych franczyzobiorców. Obecnie wielu z nich prowadzi więcej niż jeden lokal lub też zawiera umowę na wyłączność terytorialną.

 

Cały czas istnieje jednak możliwość dołączenia do sieci. - Rozmowy na ten temat wciąż są prowadzone. Dobre lokalizacje często znikają z dnia na dzień, a zatem z nawiązaniem kontaktu nie należy przesadnie zwlekać – dodaje z kolei Marcin Szworak.

 

Makarun w Poznaniu znajduje się przy ulicy Półwiejskiej 23. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 21:00, a w niedzielę w godz. 12:00 – 18:00.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy