Letnia nowość w ofercie Krynki
Przyjemnie gazowany. Mocno orzeźwiający. Prawdziwie naturalny. Taki jest napój Kiwi-Limetka – tegoroczna, letnia nowość w ofercie podlaskiej Krynki. Produkt na sklepowych półkach pojawił się w połowie lipca. A wraz z jego premierą zaprezentowana została nowa etykieta, która już niebawem przyozdobi wszystkie napoje producenta.
2017-07-24, 16:55

Gdy słońce przyjemnie grzeje, a słupek rtęci na termometrach wskazuje ponad dwadzieścia stopni Celsjusza, odruchowo szukamy czegoś, co pozwoli nam ugasić pragnienie… W te wakacje z pomocą może nam przyjść Krynka i jej mocno orzeźwiająca nowość - napój Kiwi-Limetka.

- Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów, także i tym razem inspiracja do stworzenia nowego wyrobu zaczerpnięta została wprost z natury – mówi Mieczysław Surowiec, prezes Krynki.

I dodaje: Zależało nam przy tym na stworzeniu połączenia, które będzie nie tylko urzekać unikalnym smakiem, ale zagwarantuje również chwile miłego wytchnienia podczas gorących, wakacyjnych dni.

Efektem tego jest produkowany na bazie najczystszej wody źródlanej mocno owocowy napój z wyraźną nutą kiwi i limetki. Oprócz niewątpliwych walorów smakowych, nowość Krynki przyciąga wzrok także poprzez swój kolor – miks dwóch zielonych owoców daje barwę, wobec której trudno przejść obojętnie.

Co ciekawe, Kiwi-Limetka to pierwszy, pochodzący z tego podlaskiego zakładu napój w całkowicie odmienionej szacie graficznej. Wraz z jego premierą światło dzienne ujrzała bowiem nowa etykieta:

- Przy okazji poszerzenia oferty pokusiliśmy się o stworzenie projektu, który stanowić będzie kolejny krok na zaplanowanej wcześniej ścieżce rozwoju naszej firmy. Stąd intensywne kolory, dynamiczny układ i nowoczesny design opakowania – dodaje prezes Krynki.

Zupełnie zmienione etykiety już niebawem przyozdobią (i wyróżnią) wszystkie napoje znajdujące się w ofercie producenta. Wcześniej zaś zmianie uległ wygląd wody w butelkach (niegazowanej, gazowanej i lekko gazowanej), a także wód smakowych (truskawkowej, cytrynowej i jabłkowej).

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy