Przedszkolaki! Pokażcie „Przedszkole marzeń”. Nagrody czekają
Jak wygląda najlepsze przedszkole na świecie? Czy są w nim sale po brzegi wypełnione kolorowymi zabawkami? A może plac zabaw przypomina statek piracki? Te i podobne pytania do przedszkolaków kieruje marka LodyBonano, organizując kolejny konkurs, którego hasło brzmi: „Przedszkole moich marzeń”.
2017-09-08, 11:59

Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział? Zasady są bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę internetową sieci ( www.lodybonano.pl), wybrać zakładkę „Wydarzenia” i odnaleźć w niej konkurs. Następnie należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy online.


- Dodatkowo, do pierwszych 50 placówek przedszkolnych, od których dostaniemy zgłoszenia, wyślemy fantastyczne zestawy do malowania: kredki, ołówki, flamastry, które na pewno przydadzą się do tworzenia prac konkursowych – mówi Sylwia Korpacz,  przedstawicielka marki LodyBoano. -  Zachęcamy wszystkie przedszkolaki i ich opiekunów do wzięcia udziału w naszej zabawie, której celem jest rozwinięcie dziecięcej wyobraźni przez ekspresję plastyczną. Liczymy, że powstaną ciekawe prace konkursowe,  a  ich przygotowania na pewno sprawią sporą frajdę  uczestnikom.

 

Zadaniem grup przedszkolnych i ich opiekunów jest  przygotowanie, prac plastycznych, które będą ukazywać ich wyśnione przedszkola.

 

- Nie narzucamy techniki wykonania prac. Mogą to być wyklejanki, wydzieranki, wycinanki, collage z wykorzystaniem najróżniejszych materiałów takich jak: farby, kredki, plastelina – dodaje Sylwia Korpacz.

 

Przedszkola, które zgłoszą chęć wzięcia w nim udziału, mają szansę na atrakcyjne nagrody:

 

- I miejsce: 2.000 zł plus 200 nagród książkowych;

- II miejsce: 1.000 zł plus 150 nagród książkowych;

- III miejsce: 500 zł plus 100 nagród książkowych.

 

Należy jednak pamiętać, że każda placówka może zgłosić tylko jedną pracę. Zwycięzców wyłoni specjalnie powołana komisja. Prace konkursowe należy przesłać na adres organizatora: Multi Ice Radosław Charubin, ul. Modrzewiowa 11, 15-521 Białystok/Zaścianki. Organizatorzy czekają na nie do 30 września br.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy