Dzień niezwykłych Kobiet
Kochane Mamy i Babcie podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci, które na co dzień zajmują się swymi dzielnymi maluchami dziś spotkała wspaniała niespodzianka. Kwiatowe kompozycje, które ufundowała kwiaciarnia El Decor / Beata sprawiły im wiele radości i wzruszenia.
2018-03-08, 22:20

Arnold Sobolewski, prezes Fundacji „Pomóż Im” odwiedził niezłomne kobiety w ich domach. Były życzenia, miłe słowa i okazałe bukiety kwiatów.

-  W tym dniu chcemy dać im coś więcej niż tylko kwiaty czy upominki. Chcemy z nimi rozmawiać nie o chorobach dzieci, ale o wszystkim, nawet o najbardziej błahych sprawach. Podarujemy im chwilę odprężenia i zapomnienia od trudów codziennego dnia. Osobiście liczę na to, że nasze mamy i babcie poczują się kobietami – mówił Arnold Sobolewski, prezes naszej Fundacji.

W tym roku kobiety, których dzieci przebywają  pod opieką Domowego Hospicjum otrzymały florystyczne prezenty dzięki uprzejmości kwiaciarni El Decor / Beata.

- Kwiaty zawsze wywołują pozytywne emocje i chcemy sprawić, żeby takie towarzyszyły wszystkim paniom, a szczególnie tym, które nie mają łatwego życia. Fundacja „Pomóż Im” robi wiele dobrego i zapewniam, że zawsze będziemy ją wspierać – mówiła Elżbieta Śniadówka, właścicielka kwiaciarni.

Swojej radości  i zaskoczenia nie kryła pani Sylwia Kondraciuk , której 2,5 letnia córeczka Marta od pół roku jest podopieczną hospicjum.

- To bardzo, ale to bardzo miły gest. Dziękuję za te piękne kwiaty i naprawdę za wszystko...

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy