Dzień Matki w Fundacji „Pomóż Im”. Będzie musical i upominek w postaci piżam
Ciche bohaterki, które na co dzień opiekują się swoimi nieuleczalnie chorymi dziećmi i zbyt często zastanawiają się kiedy nadejdzie ten najtrudniejszy moment, 26 maja będą obchodzić swoje święto - Dzień Matki. O mamach dzieci przebywających w domowym hospicjum, jak co roku w sposób szczególny będzie pamiętać Fundacja „Pomóż Im”. Tym razem niespodzianką będzie wspólne wyjście od Opery i Filharmonii Podlaskiej na musical pt.: „Upiór w operze”. Nie zabraknie też drobnych, ale bardzo atrakcyjnych upominków.
2018-05-25, 14:02

- Przy każdej możliwej okazji, staramy się okazywać tym dzielnym kobietom nasze wsparcie. Pomagamy im przede wszystkim w profesjonalnej opiece nad ciężko chorymi dziećmi, ale też chcemy, by od czasu do czasu poczuły się naprawdę wyjątkowo. Dzień Matki to doskonała okazja do tego, by choć na chwilę zapomniały o swoich troskach – mówi Arnold Sobolewski, prezes Fundacji „Pomóż Im”.

 W tym roku Fundacja zaprasza wszystkie mamy, których dzieci przebywają w Domowym Hospicjum na musical w Operze, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 19.00. Panie spotkają się na wspólnej kawie w foyer Opery godzinę wcześniej. Wtedy to otrzymają drobne, ale wyjątkowe upominki.

 W tym roku do grona przyjaciół Białostockiego Hospicjum dla Dzieci dołączyła białostocka firma Pigeon. Dzięki niej hospicyjne mamy otrzymają prezenty w postaci uszytych specjalnie na wymiar piżamek.

 - Wszystkim mamom, w szczególności tym, których maluchy przebywają na co dzień pod opieką hospicjum, życzymy w tym wyjątkowym dniu wytrwałości, siły i uśmiechu do swoich dzieci jak również uśmiechu do samych siebie: „bo Matka- to nadzieja, która przychodzi i wszystkie drzwi otwiera” - podkreśla cały zespół Pigeon.

 Zapraszamy przedstawicieli Państwa redakcji na sobotnie spotkanie z wyjątkowymi kobietami, jakimi są mamy podopiecznych hospicjum. Czekamy w Restauracji Forma w Operze i Filharmonii Podlaskiej o godzinie 18.30. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Ingą Januszko–Manaches, kom. 609 442 497.

Do zobaczenia.

 

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy