Za czerwony pasek lody za złotówkę
Uczniowie twierdzą, że drugie największe święto po Bożym Narodzeniu to koniec roku szkolnego, ponieważ rozpoczyna dwa miesiące wakacyjnej laby. Rodzice na pewno wynagrodzą całoroczny trud swoich pociech drobnymi upominkami i uściskami. Od sieci LodyBonano zaś dostaną jeszcze truskawkowe lody za złotówkę.
2018-06-20, 18:18

W tym roku tak się składa, że 21 czerwca zaczyna się kalendarzowe lato i tego samego dnia zabrzmi ostatni dzwonek w szkołach. W piątek 22 czerwca przychodzi się już tylko na akademie i rozdanie świadectw. Potem postronni przechodnie obserwują doroczny rytuał, kiedy grupy rozbrykanych dzieci hałaśliwie wybiegają ze szkoły z radosnym okrzykiem: „Wakacje!!!!”.  W tym roku jest szczególny powód do radości, bowiem wakacje będą dłuższe niż zwykle, będą trwały dokładnie 72 dni (licząc z sobotami i niedzielami). Warto to uczcić... na przykład lodami. Tych, którzy przez resztę dni roku solidnie pracowali i mogą pochwalić się dobrymi ocenami na świadectwie firma LodyBonano zaprasza na lody w specjalnej, wakacyjnej cenie.

- Każdy uczeń, który w dniu zakończenia roku szkolnego przyjdzie do lodziarni LodyBonano wraz ze swoim świadectwem z czerwonym paskiem, otrzyma Kajtusia, Disney'a, lub Rurkę Niekapkę w wersji truskawkowej już za 1zł. - wyjaśnia zasady promocji Anna Czyżykowska, menager do spraw wizerunku i marketingu sieci. - W koncepcji LodyBonano MIX w ramach promocji klienci otrzymają truskawkowego loda o gramaturze 50 g. oraz dowolny dodatek z niebieskiego koła. Proponujemy lody w wersji truskawkowej, bo w tym roku koniec zajęć szkolnych zbiega się z sezonem na truskawki, początek wakacji ma więc ich posmak.

To nie pierwsza taka akcja sieci LodyBonano i jak co roku znajdzie się pewnie wielu chętnych na lody, a pod lodziarniami ustawią się kolejki uczniów. Tym bardziej, że pogoda nas rozpieszcza i trwające od maja upały sprawiają, że lodożercy mają swój czas.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy