Laserowe półkolonie. Jedyna taka oferta w mieście
Niespecjalnie lubią ganiać za piłką na podwórku. Umiarkowanie przepadają za jazdą na rowerze czy rolkach. Tak, to dzisiejsze dzieci, dla których karą jest wyjście z domu i zmiana hasła do wi-fi. Wakacje rozkręcają się na dobre i niejeden rodzic poważnie się zastanawia jak zorganizować swoim pociechom czas.
2018-06-29, 14:03

Z ciekawą inicjatywą wyszedł jedyny w regionie laserowy paintball – Lastag, który wprowadza wakacyjną ofertę dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. To w zasadzie nawet nie są typowe półkolonie, bo nie będzie tradycyjnych, tygodniowych turnusów, a maksymalnie zorganizowany czas i profesjonalna opieka nad dzieckiem. Latorośl można pozostawić pod czujnym okiem animatorów nawet na kilka godzin lub na cały dzień, jeśli jest taka potrzeba. Jedno jest pewne – dzieciom nawet przez chwilę nie grozi nuda.

- Rodzice nie wygrają z techniką i komputerami – doskonale o tym wiemy. Dlatego poszliśmy o krok dalej i przenieśliśmy wirtualną rzeczywistość do świata realnego. Proponujemy dzieciom bezpieczne i bardzo emocjonujące potyczki przy użyciu laserowego paintball'a. W zabawie nie używa się jednak kulek z farbą. Zamiast nich uczestnicy dzierżą w dłoniach laserowy pistolet, który emituje nieszkodliwą wiązkę światła – mówi Maciej Grygorczuk, współwłaściciel Lastagu.  - Proponujemy system oparty na technologiach wykorzystywanych do szkolenia żołnierzy w amerykańskim wojsku! A wszystko z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.  

Laserowy paintball to oczywiście nie jedyna z wakacyjnych atrakcji, z których do woli mogą korzystać uczestnicy. Dodatkowo przez cały dzień w siedzibie Lastagu przy ulicy Bema 6 czekają konsole do gier, symulatory jazdy, konkursy i codziennie moc pozytywnej energii.

- U nas nie trzeba zapisywać dziecka na cały turnus – czyli na tydzień lub dwa. Można pociechę przyprowadzić na kilka godzin. Zapraszamy rodziców, którym wypadnie niespodziewana delegacja, a babcia jest aktualnie w sanatorium. Nasza oferta jest elastyczna i dopasujemy się do każdego – mówi współwłaściciel.

Półkolonie w Lastagu startują 2 lipca i potrwają do końca sierpnia. Dzieci mają zapewnioną profesjonalną opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 16.30. Koszt jednodniowego pobytu w Lastagu to jedyne 50 zł. (niezależnie od tego czy dziecko zostaje na godzinę, dwie czy na cały dzień).

- W tej cenie uczestnicy otrzymują nieograniczony dostęp do wszystkich gier i atrakcji. Zapewniamy napoje i gorący posiłek. Pewnie niejednego niejadka skusi dodatkowo fakt, że dwa razy w tygodniu zaserwujemy... pizzę– mówi Maciej Grygorczuk.

Dzieci nie trzeba zapisywać. Wystarczy przyjechać do Lastagu, podpisać stosowną umowę i… pozostawić je w dobrych rękach. Jeśli jednak chcemy, aby dziecko skorzystało z cateringu, fakt ten należy zgłosić obsłudze dzień wcześniej.

Dodatkowo Lastag proponuje całą masę nietypowych atrakcji. W planach są m.in. niepowtarzalne warsztaty z iluzji, po których owsianka sama będzie znikała z talerza, zajęcia „Zrób to sam” - czyli praktyczna nauka podstaw majsterkowania, akademia YouTuberów czy szkoła programowania.

Tuż przed startem półkolonii Lastag zaprasza na dzień otwarty, podczas którego każdy – dorosły i dziecko - będzie mógł przekonać się, że to najlepszy pomysł na spędzenie przynajmniej kilku wakacyjnych dni właśnie w tym laserowym miejscu przy ulicy Bema.

Dzień otwarty zaplanowano w sobotę, 30 czerwca w godzinach 12.00 – 17.00. W tym czasie każdy będzie mógł za darmo skorzystać ze wszystkich atrakcji. Dodatkowo organizatorzy szykują dla uczestników pokaz magii i iluzji, prezentację gigantycznych baniek mydlanych i wiele innych niespodzianek.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
ZAŁĄCZNIKI
img_0144.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy