NYCharm – nowa kolekcja Maral Trendy jest już dostępna
Rytmiczny puls miasta, bijący nieustannie przez całą dobę. Wyznaczający trendy. Nadający ton. Rytm Nowego Yorku - metropolii, w której "niemożliwe" nie istnieje. Puls, który nigdy nie zanika. Czasem gwałtownie i dynamicznie przyspiesza, by na moment zwolnić, chwytając ulotne chwile zasłużonego relaksu. To miasto, które nigdy nie zasypia i zawsze wyzwala emocje. Pozostawia przy tym swobodę wyboru: można je pokochać lub znienawidzić, ale nie można pozostać obojętnym.
2018-10-12, 10:43

Białostocka marka Maral Trendy właśnie wprowadziła na rynek najnowszą kolekcję: "NYCharm" Fall/ Winter 2018/19. To linia wprost inspirowana nowojorską ulicą, jej stylem, wielobarwnością, ciekawymi doznaniami. Co ważne, kilka dni temu odbyła się nietuzinkowa sesja zdjęciowa wszystkich
modeli pochodzących z nowej kolekcji. W związku z tym, że projektanci Maral Trendy inspirowali się głównie sztandarowymi miejscami Nowego Yorku czyli  Manhattanem, Wall Street, Brodwayem i Central Parkiem, to głównie tam organizowano plan zdjęciowy.

- Prawdziwi Nowojorczycy nie znoszą kompromisów. Nie uznają bylejakości. Taka też jest NYCharm. To, starannie dobrane, wyłącznie najlepsze tkaniny, sprowadzane na nasze specjalne zamówienie. Bogate zdobienia, mieniące się cekiny, ręcznie wszywane dodatki, wieczorowy styl Glamour,
który olśniewa i zachwyca dodając blasku. To linia pełna dwuznaczności i kolorytu. Odważna, a zarazem zmysłowa. Wzbudzająca zachwyt, a przy okazji uwydatniająca kobiecą subtelność. Urocza i ekstrawagancka. Prawdziwie nowojorska -  mówi Łukasz Marchiel, współwłaściciel Maral Trendy.

Dodaje, że projektanci spędzili wiele dni przyglądając się mieszkankom Nowego Jorku. Obserwowali ich styl, gust i trendy - rozmawiając, pijąc kawę, śmiejąc się i dyskutując.

- Chcieliśmy dokładnie poznać to miasto, poczuć prawdziwie nowojorski klimat i przenieść go na nasze projekty. To czy nam się to udało ocenią nasze klientki – mówi Łukasz Marchiel.

Kolorystyka nowej kolekcji na pewno ucieszy panie, które cenią sobie klasykę. Modele są utrzymane w ciemnych, wręcz czarnych tonacjach, które ożywiają najmodniejsze w tym sezonie barwy – khaki, bordo i intensywna czerwień.

NYCharm 18/19 to kolekcja dostępna w limitowanym nakładzie. Przedstawiciele marki zdradzają, że w planach mają kolejne  kolekcje, które jak NYCharm będą inspirowane unikalnymi miejscami z różnych zakątków świata.

Co ciekawe twarzą nowej kolekcji jest Rozalia Mancewicz, polska modelka i zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010.

Wszystkie kreacje dostępne są w sklepie internetowym www.maraltrendy.pl i wybranych salonach.

 

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
ZAŁĄCZNIKI
dsc00445.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy