Na nartach po angielsku
Czy można aktywnie wypoczywać szusując na stoku i jednocześnie szlifować angielski? Oczywiście. A przekonają się o tym uczestnicy obozu narciarskiego jaki organizuje Szkoła Języków Obcych ABC.
2018-10-19, 14:55

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Tak więc rodzice miłośników białego szaleństwa już teraz powinni zdecydować gdzie wyślą swoje pociechy. Białostocka Szkoła Języków obcych właśnie rozpoczęła zapisy na obóz w nietuzinkowym i bardzo urokliwym miejscu, we włoskich Dolomitach.

Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku 12 – 19 lat. Połączenie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z utrwalaniem języka angielskiego to doskonały pomysł na zimowy wypoczynek. Ci, którzy uczestniczyli w takich obozach w latach ubiegłych wiedzą to doskonale i namawiają innych do skorzystania z propozycji szkoły ABC. Wśród nich jest Filip, który szusował na nartach w ubiegłym roku.

- To było wspaniałe przeżycie. Z jednej strony aktywnie spędziłem czas, z drugiej podszkoliłem swój angielski. Przydał się on wielu prozaicznych sytuacjach. Bardzo podobało mi się to, że samodzielnie mogliśmy organizować zajęcia i nikt niczego nam nie narzucał. Obóz narciarski to dużo lepsza alternatywa niż siedzenie przed komputerem czy telewizorem – mówi Filip.

Jedyny organizowany przez szkołę  turnus zaczyna się 25 stycznia i potrwa do 3 lutego.

- Val di Sole to region narciarski leżący w samym sercu Dolomitów - prawdziwy raj dla amatorów wyjątkowo pięknych, zapierających dech w piersiach alpejskich widoków. Wymarzone  miejsce na zimowy wypoczynek, ale to też doskonały klimat do  podszlifowania języka angielskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ilość miejsc ograniczona – mówi Katarzyna Łapińska, dyrektor ABC SJO.

Rezerwacje są możliwe pod numerem telefonu: 503 370 558, a szczegóły znajdują się na stronie internetowej : http://abcszkola.pl/

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy