Mrs. Sporty w Zamościu świętuje swoje drugie urodziny
Trudno policzyć jak wiele pań w ciągu ostatnich dwóch lat zmieniło swoje życie dzięki Mrs. Sporty w Zamościu. Dziś większość z nich to pewne siebie, wysportowane, zgrabne i przede wszystkim szczęśliwe kobiety. 9 listopada klub będzie świętował swoje urodziny i z tej okazji zaprasza na dzień otwarty zarówno aktualne klubowiczki jak i te, które do regularnych treningów nie są jeszcze przekonane.
2018-11-08, 14:31

- Bardzo się cieszę, że w ciągu tych dwóch lat wyszło od nas tyle zadowolonych klubowiczek. To oznacza, że nasz system motywacyjny jest na tyle mocny, że warto w naszym towarzystwie zaczynać swoje osobiste zmiany. Ćwiczenia fizyczne wykonywane pod czujnym okiem trenerów nie tylko poprawiają sprawność fizyczną, ale też kojąco wpływają na psychikę – mówi Dariusz Wojtkowski, właściciel Mrs. Sporty w Zamościu.

Klub pierwszy raz swoje drzwi otworzył w listopadzie 2016 roku. Dlatego też 9 listopada przedstawiciele marki zapraszają na niecodzienne wydarzenie – urodziny klubu.  Panie – bo jest to klub sportowy przeznaczony wyłącznie do kobiet – będą mogły zobaczyć, w jakich warunkach odbywają się zajęcia, dowiedzieć się, na czym polega personalny trening interwałowy, poznać wykwalifikowaną kadrę, obejrzeć  sprzęt, na którym gubi się zbędne kilogramy i porozmawiać z fachowcami o tym, jak zapewnić sobie dobre samopoczucie na co dzień, a także skorzystać z porad dietetycznych.

- To będzie absolutnie wyjątkowa impreza, dlatego też nie zabraknie tortu i szampana. Odrobina kalorii w tym dniu jest całkowicie dozwolona. Gwarantujemy wszystkim doskonałą zabawę fantową i koło fortuny z niespodziankami – dodaje Dariusz Wojtkowski.

Urodziny Mrs. Sporty w Zamościu rozpoczną się o godzinie 8.00 i potrwają do 20.00 Klub mieści się przy ulicy M. Reja 21 (DH Tomasz). To jedyne miejsce w Zamościu dedykowane tylko i wyłącznie kobietom. Z powodzeniem mogą z niego skorzystać te panie, którym zależy na pozbyciu się zbędnych kilogramów, wzmocnieniu mięśni brzucha i kręgosłupa, poprawieniu krążenia, zmianie nawyków żywieniowych. Trenerzy personalni są do dyspozycji przez cały trening, który trwa zaledwie 30 minut.

- To absolutnie wystarczy, i z pewnością jest to kluczowy argument dla zabieganych i zapracowanych kobiet. Serdecznie zapraszam – kończy właściciel klubu.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy