Muzyczny Koktajl Szlagierów, czyli Mariusz Kalaga w Bartoszycach!
Już 28 kwietnia na scenie Bartoszyckiego Ośrodka Kultury wystąpi Mariusz Kalaga. Muzyk zaprezentuje „Muzyczny Koktajl Szlagierów”, czyli koncert znanych i lubianych piosenek.
2019-04-18, 13:45

Mariusz Kalaga to popularny wokalista, autor tekstów i kompozycji muzycznych. Na koncertach śpiewa znane przeboje taneczne i rozrywkowe, piosenki z gatunku country i tex-mex, wykonuje także własne kompozycje.

W Bartoszycach artysta wystąpi z prawdziwym koktajlem szlagierów. Podczas imprezy usłyszymy największe hity, takie jak: „Jedna z gwiazd”, „Teraz jesteś tylko moja” czy „Nasz mały letni romans”.

Koncert Mariusza Kalagi to nie tylko świetna rozrywka w rytmie doskonałej muzyki. To także sympatyczna atmosfera, inteligentny humor oraz barwne dialogi z publicznością.

Mariusz Kalaga nazywany jest „Royem Orbisonem znad Wisły”. Gra solo lub z zespołem Panters. Podczas swojej blisko czterdziestoletniej kariery występował na wielu scenach polskich i zagranicznych – w USA, Niemczech, Włoszech czy Francji. Ściśle związany z muzyką country, był głównym organizatorem Międzynarodowego Pikniku Country w Dąbrowie Górniczej. Odebrał także nagrodę Ministra  Kultury i Dziedzictwa Narodowego – „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Artysta wystąpi 28 kwietnia w Bartoszyckim Ośrodku Kultury (ul. Bohaterów Warszawy 11). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17. Bilety w cenie 50 zł można kupić w Pracowni Złotniczej L’or przy ul. Rzeźników 1 w Bartoszycach.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy