13. urodziny jednego z największych sklepów internetowych w naszym regionie!
TaniaKsiazka.pl istnieje na rynku już od 13 lat. Białostocka księgarnia internetowa powstała w 2006 roku, a dzisiaj jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się tego typu sklepów w Polsce. Z okazji swoich urodzin, przygotowała dla klientów specjalny konkurs oraz kilka innych atrakcji.
2019-05-15, 14:12

TaniaKsiazka.pl na początku swojego istnienia była kilkuosobową firmą. Dzisiaj sklep zatrudnia blisko 200 pracowników i obsługuje ponad 70 tysięcy zamówień miesięcznie. Znajduje się także na pierwszym miejscu w województwie podlaskim w prestiżowym gronie Gazel Biznesu i może pochwalić się najważniejszymi nagrodami z branży e-commerce.

– Misją księgarni TaniaKsiazka.pl jest nie tylko tworzenie nowoczesnego sklepu, który odpowiada na potrzeby klientów, ale także szerzenie miłości do książek. Nasze trzynastoletnie doświadczenie pokazuje, że połączenie pasji i biznesu, a także budowanie prawdziwych relacji z ludźmi to najlepsza droga do osiągania sukcesów – mówi Łukasz Kierus, założyciel księgarni.

Tegoroczne urodziny przebiegają pod hasłem: „Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy!”. Z tej okazji sklep przygotował konkurs, w którym do wygrania jest 1000 zł na zakupy w TaniaKsiazka.pl  albo jeden z trzynastu pakietów książkowych (w każdym znajduje się 13 tytułów). Aby wziąć w nim udział należy m.in. zrobić zdjęcie „swojej trzynastki”. Co to oznacza w praktyce?

– Według nas trzynaście to szczęśliwa liczba, dlatego konkurs nosi nazwę „Pokaż nam swoją 13-tkę”. Interpretacja tego hasła zależy wyłącznie od pomysłowości uczestników. Wiemy, że nasi fani jak zwykle zaskoczą wszystkich kreatywnymi pomysłami, dlatego już nie możemy doczekać się ich zwariowanych zdjęć – mówi Paweł Mieczkowski, kierownik działu marketingu TaniaKsiazka.pl.

Ponadto na klientów przez cały maj czekać będą atrakcyjne rabaty, wiele urodzinowych promocji oraz specjalna, limitowana seria toreb.

– Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie TaniaKsiazka.pl oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych. Na bieżąco będziemy dzielić się tam wszystkimi zapowiedziami urodzinowych niespodzianek – tłumaczy Paweł Mieczkowski.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajduje się tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/pokaz13

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy