Lody za złotówkę dla dzieci, które przystępują do Pierwszej Komunii Świętej!
To już tradycja, że LodyBonano robią prezent dzieciom, które po raz pierwszy przyjmą Komunię Świętą. W tym roku maluchy mogą liczyć na atrakcyjne zniżki – Americanosa za 1 zł lub deser specjalny – Premium z posypką Lion w cenie 2,50 zł.
2019-05-20, 11:52

Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień w życiu każdego dziecka. Jego nieodłącznym elementem są spotkania rodzinne oraz prezenty. Sieć LodyBonano już od kilku lat dodatkowo umila maluchom ten czas. Dlatego wszystkie dzieci, które w dniu Pierwszej Komunii Świętej przyjdą w stroju komunijnym do oznaczonych lodziarni, kupią dwa desery w promocyjnej cenie. Mali, odświętnie ubrani klienci będą mieli do wyboru kultowego Americanosa za złotówkę oraz Premium z posypką Lion tylko za 2,50 zł.

– Chcemy towarzyszyć najmłodszym miłośnikom naszych deserów w tak doniosłej dla nich chwili – mówi Monika Zalewska, manager rozwoju sieci LodyBonano. – Dobrze rozumiemy też, że ten Sakrament to nie tylko radość, ale także spory stres dla młodego człowieka. Po skończonej mszy, maluchy zaczynają się już rozluźniać i z chęcią wstępują z rodzicami na lody. Dla wielu rodzin wizyta w naszych lodziarniach to okazja, aby w miły sposób rozpocząć wspólne świętowanie.

Akcja obowiązuje w wybranych punktach na terenie całego kraju i potrwa przez cały maj i czerwiec. Na każdej lodziarni biorącej udział w promocji, znajduje się specjalny plakat, zapraszający dzieci do skorzystania z rabatów.

 

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
ZAŁĄCZNIKI
komunia-2019.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy