Dzień Dziecka w LodyBonano – wygraj 30 zł do wykorzystania w lodziarniach sieci!
Z okazji Dnia Dziecka rusza ogólnopolska kampania sieci LodyBonano. Na antenie radia RMF FM usłyszymy spoty zachęcające do wspólnego spędzenia tego dnia i odwiedzenia lodziarni właśnie 1 czerwca. Do tego na stronie internetowej stacji do wygrania będą bony upominkowe o wartości 30 zł na wszystkie desery z menu.
2019-05-30, 14:08

Dzień Dziecka nie może się obyć bez wizyty w lodziarni, dlatego LodyBonano od lat towarzyszą najmłodszym klientom w ich wyjątkowym święcie. W tym roku sieć została partnerem ogólnopolskiej stacji radiowej RMF FM. Z okazji Dnia Dziecka na stronie internetowej nadawcy odbędzie się szereg konkursów, w których do wygrania będą m.in. bony upominkowe o wartości 30 zł do wykorzystania w lodziarniach LodyBonano.

– Gorąco zachęcamy do śledzenia strony internetowej Radia RMF FM. Przez cały tydzień poprzedzający Dzień Dziecka wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne nagrody, w tym bony na nasze pyszne desery – mówi Monika Zalewska, manager rozwoju sieci.

Od 29 maja do 1 czerwca na antenie stacji w godzinach porannych oraz popołudniowych usłyszymy także spoty zachęcające do odwiedzenia lodziarni LodyBonano.

– Dla wielu rodzin wizyta 1 czerwca w naszych lokalach to już tradycja. W tym roku Dzień Dziecka wypada w sobotę, dlatego spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania. Gorąco zapraszamy wszystkie maluchy do odwiedzenia LodyBonano. Słodki akcent pod postacią ulubionego, zimnego deseru z pewnością umili dzieciom ten dzień – podsumowuje Monika Zalewska. 

Informacji o konkursach z okazji Dnia Dziecka oraz nagrodach ufundowanych przez LodyBonano szukajcie na stronie: https://www.rmf.fm/radio/konkursy.html

 

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy