Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
Nasza młodość i witalność zależy od… ryb?
Co wspólnego może mieć człowiek z rybą? Wydaje się że niewiele. Nie tylko na pierwszy, ale nawet na drugi i trzeci rzut oka różnimy się przecież niemal w każdym elemencie. Ale okazuje się, że właśnie rybom możemy zawdzięczać skuteczne powstrzymanie oznak upływającego czasu! Mit? Nic z tych rzeczy. Odpowiedź tkwi w kolagenie, którego jedynym prawdziwie skutecznym źródłem pozyskiwania dla naszego organizmu są właśnie te żyjące pod wodą stworzenia.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-16, 18:29
Zabierz dietę za granicę – przekonują dietetycy z CDS
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkim krokami. Już niebawem wielu naszych rodaków, którzy na co dzień pracują za granicą wróci do domów, aby w rodzinnym gronie spędzić ten magiczny czas. Eksperci z Centrum Dietetyki Stosowanej, najstarszej prywatnej poradni dietetycznej w regionie, przekonują, aby wracając do pracy, zabrać ze sobą oprócz świątecznych wspomnień również gotową dietę na kilka kolejnych miesięcy.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-14, 18:43
Catering dietetyczny – także na Wigilię
Łatwo zauważalnym trendem ostatnich lat jest systematycznie rosnąca świadomość roli zdrowego odżywania. Zgodnie z maksymą „Jesteś tym, co jesz”, coraz więcej osób zwraca baczną uwagę na to, co znajduje się na ich talerzach. To też wyjaśnia wzrost zainteresowania cateringami dietetycznymi. Co ciekawe, w tym roku w ofercie firm oferujących tego typu usługi można również znaleźć specjalne menu na... Wigilię.
Handel/ moda/ usługi
2016-12-14, 18:28
Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic
Jak przeciwdziałać wypadaniu włosów? Co zrobić, by poprawić stan skóry głowy? I wreszcie: jak zadbać o siebie, by w przyszłości uniknąć problemów z włosami? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas Dni Trychologicznych w Renew Clinic. Ich start zaplanowano na 12. grudnia.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-12, 15:41
facebook
Pomożecie? My już pomogliśmy! Teraz Wasza kolej!

http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,21097092,mamy-choinkowe-ozdoby-za-6200-zl-akcess-z-ogromna-bombka.html
2016-12-09, 19:01
Remont mieszkania już Cię nie zaskoczy
Każdy, kto choć raz w swoim życiu przygotowywał się do przeprowadzenia prac remontowych – obojętnie – używanego mieszkania czy też nowego lokum – doskonale zna ten problem... Jest nim ogromna trudność w precyzyjnym zaplanowaniu czekających nas wydatków.
Handel/ moda/ usługi
2016-12-06, 19:28
Są już pierwsi śmiałkowie gotowi podjąć wyzwanie i rozwinąć skrzydła w biznesie
Choć program „Rozwiń Skrzydła” wystartował zaledwie przed dwoma tygodniami to już cieszy się znacznym zainteresowaniem. Na konkurs wpłynęły pierwsze propozycje innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-12-05, 20:59
Krynka ponownie pomaga dziecięcemu hospicjum wspólnie z PSS Społem
Podlaski producent wody źródlanej i napoi – Krynka – wspólnie z PSS Społem Białystok po raz kolejny postanowiły zorganizować przedświąteczną akcję na rzecz podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”, prowadzącej jedyne w regionie Domowe Hospicjum dla Dzieci.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-05, 20:19
Konkurs „Fabryki Misia” rozstrzygnięty
8-letnia Maja z Sokółki spędzi wraz z rodzicami niezapomniane chwile w Disneylandzie. Dziewczynka zwyciężyła w pierwszym takim w regionie konkursie, w którym główną nagrodą był wyjazd do tego paryskiego parku rozrywki. Na konkurs zorganizowany przez centrum zabaw dla dzieci „Fabryka Misia” oraz hotel Golf Park Lipowy Most wpłynęło ponad 4 tysiące prac.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-05, 19:47
facebook
Po prostu uwielbiamy przyglądać się z bliska sukcesom naszych klientów
2016-12-01, 18:57
Noworoczne postanowienia warto zacząć realizować… jeszcze w grudniu
Nowy Rok sprzyja składaniu różnorakich postanowień. Wśród nich, jedno z najczęściej powtarzających się dotyczy rozpoczęcia diety. Jednak zdaniem specjalistów z Centrum Dietetyki Stosowanej nie warto czekać z przystąpieniem do jego realizacji aż do stycznia. Dodatkowo właśnie teraz powinien pomyśleć o tym każdy, kto chciałby pozytywnie odmienić swój wygląd z myślą Balu Sylwestrowym.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-01, 18:08
Zimowa dieta na zdrowie. 7 produktów, o których trzeba pamiętać gdy robi się chłodno
Sposobów, by nie dać się zimowym przeziębieniom, jest wiele. Odpowiednio dobrana odzież, częste wietrzenie pomieszczeń, w których przebywamy i wreszcie ruch na świeżym powietrzu – te metody znają już chyba wszyscy. Jednak nie każdy wie, że naszą odporność w tym trudnym przecież okresie wspomóc może również właściwie dobrana dieta. O czym powinniśmy przy tym pamiętać?
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-30, 20:12
Unikalne smaki dziecięcych szampanów. Marka Coco Jambo podbija rynek i podniebienia maluchów
Wprowadzone do sprzedaży przez Liner Polska dziecięce szampany Coco Jambo okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Systematycznie – i co ważne - bardzo dynamicznie, rośnie sprzedaż tych produktów. Spółka przez cały czas intensywnie pracuje nad dostępnością towaru na terenie całego kraju, dzięki czemu Coco Jambo o smaku gumy balonowej czy waty cukrowej mają szansę już niebawem zrobić prawdziwą furorę na dziecięcych przyjęciach w całej Polsce.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-30, 19:33
facebook
Bezapelacyjnie Allegro skradło dziś nasze serca
2016-11-28, 16:58
Energia na każdą okazję
Napoje energetyczne stanowią znakomity zastrzyk “powera”, uzupełniając poziom pobudzającej do działania kofeiny, niezależnie od czasu i miejsca w jakim się aktualnie znajdujemy. Specjaliści pracujący w zespole producenta napojów MPower Energy Drink, zdają sobie sprawę z tego, jak łatwo zdobyć kolejnych klientów poprzez umiejętne powiększanie portfolio swoich produktów.
Handel/ moda/ usługi
2016-11-24, 15:23
Kilka tysięcy prac wpłynęło na „misiowy” konkurs
Grubo ponad 4 tysiące prac przedstawiających wymarzonego misia wpłynęło na wyjątkowy konkurs, którego zwycięzca uda się na niezapomnianą wycieczkę do paryskiego Disneylandu. Organizatorzy zabawy skierowanej do dzieci z całego regionu, białostockie centrum zabaw „Fabryka Misia” oraz Lipowy Most Golf Park zgodnie przyznają, że nie spodziewali się aż takiego zainteresowania.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-24, 15:12
Kolejne lodziarnie „u Lodziarzy” w Ełku i Suwałkach
Sieć franczyzowych lodziarni Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” rośnie w dynamicznym tempie. W obecnym sezonie pod tym szyldem funkcjonowało łącznie już 16 punktów w całej Polsce. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej. Obecnie trwają poszukiwania kolejnych lokali w Ełku i Suwałkach.
Handel/ moda/ usługi
2016-11-23, 15:25
Kwas hialuronowy – ratunek dla zniszczonych stawów
Problemy ze stawami – najczęściej kolanowym lub biodrowym – to coraz bardziej powszechna dolegliwość. Wbrew pozorom dotyka ona nie tylko osoby starsze, ale i ludzi młodych, u których bywa następstwem urazów. Od pewnego czasu niewielkie zmiany zwyrodnieniowe, które nie kwalifikują się do operacji, leczy się poprzez iniekcje kwasu hialuronowego.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-22, 19:02
facebook
Dziś mamy dla Was kilka zdjęć z sobotniego Charytatywnego Balu Andrzejkowego Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci, który mieliśmy przyjemność fotografować
2016-11-21, 19:03
facebook
Chwytliwy tytuł artykułu to nie jest taka prosta sprawa!
2016-11-18, 09:46
Sprawny ciąg kominowy = mniej zużytego opału
Jak pokazuje praktyka, przy wyborze systemu ogrzewania domów coraz większą uwagę zwracamy nie tyle na cenę samej instalacji, co na późniejsze zużycie paliwa i idące za tym koszty eksploatacyjne. Nic więc dziwnego, że chętnie szukamy rozwiązań, które pozwolą nam ograniczyć ilość potrzebnego opału. Dużą rolę odgrywa tu także stale rosnąca świadomość ekologiczna – wszak mniejsze spalanie to mniej zanieczyszczeń.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-11-17, 14:27
Lody prawdziwe podbijają Trójmiasto
Mimo zbliżającej się wielkimi krokami zimy, trójmiejska Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” stawia na rozwój. Po sukcesie stacjonarnej lodziarni w Gdyni i pojawiającej się w lokalnych parkach, na skwerach czy plaży rikszy, w ubiegłym miesiącu otwarty został kolejny punkt sprzedaży – tym razem w galerii handlowej w Gdańsku.
Handel/ moda/ usługi
2016-11-17, 13:54
Darmowe konsultacje dermatologiczne w Renew Clinic
Choć nie można się nią zarazić, ale jest wyjątkowo uciążliwa dla chorego. Niestety, jak dotąd nie opracowano sposobu na całkowite wyleczenie. Można za to stosować szereg form terapii skutecznie niwelujących jej objawy i łagodzących przebieg - mowa o łuszczycy. W poniedziałek, 21 listopada białostocka klinika Renew zaprasza na darmowy dzień otwarty poświęcony właśnie tej chorobie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-17, 13:45
Rosną szanse na reaktywację przejścia granicznego z Białorusią w Lipszczanach
Ponowne uruchomienie po niemal dwóch dekadach przerwy przejścia granicznego z Białorusią w Lipszczanach koło Lipska obsługującego tzw. mały ruch graniczny to nie tylko sposób na aktywizację turystyki transgranicznej związanej z Kanałem Augustowskim ale również – a może przede wszystkim – szansa na rozwój gospodarczy tej części regionu.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-11-14, 19:59
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies