Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
Niemal pół tysiąca porcji lodów w ciągu godziny. Nowa maszyna od Hard - Ice
Producent maszyn do lodów Hard – Ice wprowadził do swojej oferty nową serię urządzeń do lodów amerykańskich. Eskimo to najbardziej zaawansowana i pełna niespotykanych dotąd, innowacyjnych rozwiązań maszyna tej polskiej firmy.
Handel/ moda/ usługi
2016-12-20, 08:48
„Lodziarze” na harcerskiej Wigilii
Dzisiejsza Wigilia 7. Gdańskiej Integracyjnej Drużyny Harcerskiej „Keja” stanowiła swoiste połączenie tradycji z nowoczesnością. Z jednej strony na wszystkich gości wydarzenia czekał barszcz z uszkami i domowe ciasta. W programie znalazły się także jasełka i wspólne śpiewanie kolęd. Z drugiej zaś spotkanie umiliły serwowane na miejscu… lody. Harcerzy wsparła bowiem Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” z Gdyni.
Handel/ moda/ usługi
2016-12-18, 20:34
Otwarcie kolejnej Wytwórni Lodów Prawdziwych „U Lodziarzy”
Lody z Wytwórni „U Lodziarzy” cieszą się w Białymstoku niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że systematycznie przybywa lodziarni, w których skosztować można tych tworzonych na bazie babcinej receptury przysmaków. Już w najbliższy piątek dołączy do nich kolejna – tym razem będzie to wyspa lodowa w galerii Alfa Centrum.
Handel/ moda/ usługi
2016-12-16, 18:58
Nasza młodość i witalność zależy od… ryb?
Co wspólnego może mieć człowiek z rybą? Wydaje się że niewiele. Nie tylko na pierwszy, ale nawet na drugi i trzeci rzut oka różnimy się przecież niemal w każdym elemencie. Ale okazuje się, że właśnie rybom możemy zawdzięczać skuteczne powstrzymanie oznak upływającego czasu! Mit? Nic z tych rzeczy. Odpowiedź tkwi w kolagenie, którego jedynym prawdziwie skutecznym źródłem pozyskiwania dla naszego organizmu są właśnie te żyjące pod wodą stworzenia.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-16, 18:29
Zabierz dietę za granicę – przekonują dietetycy z CDS
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkim krokami. Już niebawem wielu naszych rodaków, którzy na co dzień pracują za granicą wróci do domów, aby w rodzinnym gronie spędzić ten magiczny czas. Eksperci z Centrum Dietetyki Stosowanej, najstarszej prywatnej poradni dietetycznej w regionie, przekonują, aby wracając do pracy, zabrać ze sobą oprócz świątecznych wspomnień również gotową dietę na kilka kolejnych miesięcy.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-14, 18:43
Catering dietetyczny – także na Wigilię
Łatwo zauważalnym trendem ostatnich lat jest systematycznie rosnąca świadomość roli zdrowego odżywania. Zgodnie z maksymą „Jesteś tym, co jesz”, coraz więcej osób zwraca baczną uwagę na to, co znajduje się na ich talerzach. To też wyjaśnia wzrost zainteresowania cateringami dietetycznymi. Co ciekawe, w tym roku w ofercie firm oferujących tego typu usługi można również znaleźć specjalne menu na... Wigilię.
Handel/ moda/ usługi
2016-12-14, 18:28
Bezpłatne Dni Trychologiczne w Renew Clinic
Jak przeciwdziałać wypadaniu włosów? Co zrobić, by poprawić stan skóry głowy? I wreszcie: jak zadbać o siebie, by w przyszłości uniknąć problemów z włosami? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas Dni Trychologicznych w Renew Clinic. Ich start zaplanowano na 12. grudnia.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-12, 15:41
facebook
Pomożecie? My już pomogliśmy! Teraz Wasza kolej!

http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,21097092,mamy-choinkowe-ozdoby-za-6200-zl-akcess-z-ogromna-bombka.html
2016-12-09, 19:01
Remont mieszkania już Cię nie zaskoczy
Każdy, kto choć raz w swoim życiu przygotowywał się do przeprowadzenia prac remontowych – obojętnie – używanego mieszkania czy też nowego lokum – doskonale zna ten problem... Jest nim ogromna trudność w precyzyjnym zaplanowaniu czekających nas wydatków.
Handel/ moda/ usługi
2016-12-06, 19:28
Są już pierwsi śmiałkowie gotowi podjąć wyzwanie i rozwinąć skrzydła w biznesie
Choć program „Rozwiń Skrzydła” wystartował zaledwie przed dwoma tygodniami to już cieszy się znacznym zainteresowaniem. Na konkurs wpłynęły pierwsze propozycje innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-12-05, 20:59
Krynka ponownie pomaga dziecięcemu hospicjum wspólnie z PSS Społem
Podlaski producent wody źródlanej i napoi – Krynka – wspólnie z PSS Społem Białystok po raz kolejny postanowiły zorganizować przedświąteczną akcję na rzecz podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”, prowadzącej jedyne w regionie Domowe Hospicjum dla Dzieci.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-05, 20:19
Konkurs „Fabryki Misia” rozstrzygnięty
8-letnia Maja z Sokółki spędzi wraz z rodzicami niezapomniane chwile w Disneylandzie. Dziewczynka zwyciężyła w pierwszym takim w regionie konkursie, w którym główną nagrodą był wyjazd do tego paryskiego parku rozrywki. Na konkurs zorganizowany przez centrum zabaw dla dzieci „Fabryka Misia” oraz hotel Golf Park Lipowy Most wpłynęło ponad 4 tysiące prac.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-05, 19:47
facebook
Po prostu uwielbiamy przyglądać się z bliska sukcesom naszych klientów
2016-12-01, 18:57
Noworoczne postanowienia warto zacząć realizować… jeszcze w grudniu
Nowy Rok sprzyja składaniu różnorakich postanowień. Wśród nich, jedno z najczęściej powtarzających się dotyczy rozpoczęcia diety. Jednak zdaniem specjalistów z Centrum Dietetyki Stosowanej nie warto czekać z przystąpieniem do jego realizacji aż do stycznia. Dodatkowo właśnie teraz powinien pomyśleć o tym każdy, kto chciałby pozytywnie odmienić swój wygląd z myślą Balu Sylwestrowym.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-12-01, 18:08
Zimowa dieta na zdrowie. 7 produktów, o których trzeba pamiętać gdy robi się chłodno
Sposobów, by nie dać się zimowym przeziębieniom, jest wiele. Odpowiednio dobrana odzież, częste wietrzenie pomieszczeń, w których przebywamy i wreszcie ruch na świeżym powietrzu – te metody znają już chyba wszyscy. Jednak nie każdy wie, że naszą odporność w tym trudnym przecież okresie wspomóc może również właściwie dobrana dieta. O czym powinniśmy przy tym pamiętać?
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-30, 20:12
Unikalne smaki dziecięcych szampanów. Marka Coco Jambo podbija rynek i podniebienia maluchów
Wprowadzone do sprzedaży przez Liner Polska dziecięce szampany Coco Jambo okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Systematycznie – i co ważne - bardzo dynamicznie, rośnie sprzedaż tych produktów. Spółka przez cały czas intensywnie pracuje nad dostępnością towaru na terenie całego kraju, dzięki czemu Coco Jambo o smaku gumy balonowej czy waty cukrowej mają szansę już niebawem zrobić prawdziwą furorę na dziecięcych przyjęciach w całej Polsce.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-30, 19:33
facebook
Bezapelacyjnie Allegro skradło dziś nasze serca
2016-11-28, 16:58
Energia na każdą okazję
Napoje energetyczne stanowią znakomity zastrzyk “powera”, uzupełniając poziom pobudzającej do działania kofeiny, niezależnie od czasu i miejsca w jakim się aktualnie znajdujemy. Specjaliści pracujący w zespole producenta napojów MPower Energy Drink, zdają sobie sprawę z tego, jak łatwo zdobyć kolejnych klientów poprzez umiejętne powiększanie portfolio swoich produktów.
Handel/ moda/ usługi
2016-11-24, 15:23
Kilka tysięcy prac wpłynęło na „misiowy” konkurs
Grubo ponad 4 tysiące prac przedstawiających wymarzonego misia wpłynęło na wyjątkowy konkurs, którego zwycięzca uda się na niezapomnianą wycieczkę do paryskiego Disneylandu. Organizatorzy zabawy skierowanej do dzieci z całego regionu, białostockie centrum zabaw „Fabryka Misia” oraz Lipowy Most Golf Park zgodnie przyznają, że nie spodziewali się aż takiego zainteresowania.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-24, 15:12
Kolejne lodziarnie „u Lodziarzy” w Ełku i Suwałkach
Sieć franczyzowych lodziarni Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” rośnie w dynamicznym tempie. W obecnym sezonie pod tym szyldem funkcjonowało łącznie już 16 punktów w całej Polsce. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej. Obecnie trwają poszukiwania kolejnych lokali w Ełku i Suwałkach.
Handel/ moda/ usługi
2016-11-23, 15:25
Kwas hialuronowy – ratunek dla zniszczonych stawów
Problemy ze stawami – najczęściej kolanowym lub biodrowym – to coraz bardziej powszechna dolegliwość. Wbrew pozorom dotyka ona nie tylko osoby starsze, ale i ludzi młodych, u których bywa następstwem urazów. Od pewnego czasu niewielkie zmiany zwyrodnieniowe, które nie kwalifikują się do operacji, leczy się poprzez iniekcje kwasu hialuronowego.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-22, 19:02
facebook
Dziś mamy dla Was kilka zdjęć z sobotniego Charytatywnego Balu Andrzejkowego Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci, który mieliśmy przyjemność fotografować
2016-11-21, 19:03
facebook
Chwytliwy tytuł artykułu to nie jest taka prosta sprawa!
2016-11-18, 09:46
Sprawny ciąg kominowy = mniej zużytego opału
Jak pokazuje praktyka, przy wyborze systemu ogrzewania domów coraz większą uwagę zwracamy nie tyle na cenę samej instalacji, co na późniejsze zużycie paliwa i idące za tym koszty eksploatacyjne. Nic więc dziwnego, że chętnie szukamy rozwiązań, które pozwolą nam ograniczyć ilość potrzebnego opału. Dużą rolę odgrywa tu także stale rosnąca świadomość ekologiczna – wszak mniejsze spalanie to mniej zanieczyszczeń.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-11-17, 14:27
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies