Dzisiejsze przedpołudnie upłynęło nam pod znakiem (a dokładniej - smakiem i zapachem) kawy ☕
Dzisiejsze przedpołudnie upłynęło nam pod znakiem (a dokładniej - smakiem i zapachem) kawy ☕ Nie o zwykłe, powolne raczenie się małą czarną tym razem jednak chodziło, a o... przygotowania do powitania w naszym gronie nowego klienta! Tak, tak - słusznie się domyślacie. Za kilka chwil całościowo zajmiemy się komunikacją White Bear Coffee Białystok. Nie możemy się już doczekać startu! ? Zanim jednak ruszymy, niezbędne było krótkie szkolenie połączone rzecz jasna z kawowym cuppingiem. Bo wbrew pozorom, kawa... to bardzo złożona kwestia - i bez solidnych fundamentów ani rusz ?
2019-09-11, 14:21
Dzisiejsze przedpołudnie upłynęło nam pod znakiem (a dokładniej - smakiem i zapachem) kawy ☕

Nie o zwykłe, powolne raczenie się małą czarną tym razem jednak chodziło, a o... przygotowania do powitania w naszym gronie nowego klienta!

Tak, tak - słusznie się domyślacie. Za kilka chwil całościowo zajmiemy się komunikacją White Bear Coffee Białystok. Nie możemy się już doczekać startu! ?

Zanim jednak ruszymy, niezbędne było krótkie szkolenie połączone rzecz jasna z kawowym cuppingiem. Bo wbrew pozorom, kawa... to bardzo złożona kwestia - i bez solidnych fundamentów ani rusz ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.