Miniony tydzień był dla nas bardzo pracowity! ?
Miniony tydzień był dla nas bardzo pracowity! ? Połowa z nas wyruszyła w środku tygodnia do Krakowa na wizytę w Makarunie. Po intensywnej pracy, finalnie przyszła pora na zwiedzanie i relaks. Potwierdzamy - smogu nie ma, a Smok Wawelski okazał się być całkiem przesympatycznym zwierzęciem ;)
2019-10-25, 18:50
Miniony tydzień był dla nas bardzo pracowity! ?

Połowa z nas wyruszyła w środku tygodnia do Krakowa na wizytę w Makarunie.

Po intensywnej pracy, finalnie przyszła pora na zwiedzanie i relaks. Potwierdzamy - smogu nie ma, a Smok Wawelski okazał się być całkiem przesympatycznym zwierzęciem ;)
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.