To pierwszy polski franczyzowy lokal otwarty na słynnej Palmie Jumeirah, usypanej na Zatoce Perskiej... O kim mowa? ?
To pierwszy polski franczyzowy lokal otwarty na słynnej Palmie Jumeirah, usypanej na Zatoce Perskiej... O kim mowa? ? O restauracji Makarun, którą mamy ogromną przyjemność obsługiwać
2019-12-03, 12:45
To pierwszy polski franczyzowy lokal otwarty na słynnej Palmie Jumeirah, usypanej na Zatoce Perskiej... O kim mowa? ?
O restauracji Makarun, którą mamy ogromną przyjemność obsługiwać <3

Informacje o otwarciu pojawiły się już w mediach. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury ➡http://bit.ly/Otwarcie_Makaruna_w_Dubaju
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.