Na 10-lecie przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Część z nich jest oczywiście pełna nostalgii i to właśnie od nich zaczniemy ?
Na 10-lecie przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Część z nich jest oczywiście pełna nostalgii i to właśnie od nich zaczniemy ? Co Agnieszka robi przed kamerą? ?Opowiada o wbrew pozorom nie tak odległych czasach, choć w myśl zasady "Kiedyś to było...". Już wkrótce cały nasz zespół zdradzi, jak znalazł się na niebieskim okręcie i jak wyglądały pierwsze dni pracy. Czy warto czekać? Zdecydowanie warto ?
2020-01-28, 16:00
Na 10-lecie przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Część z nich jest oczywiście pełna nostalgii i to właśnie od nich zaczniemy ?

Co Agnieszka robi przed kamerą?
?Opowiada o wbrew pozorom nie tak odległych czasach, choć w myśl zasady "Kiedyś to było...".

Już wkrótce cały nasz zespół zdradzi, jak znalazł się na niebieskim okręcie i jak wyglądały pierwsze dni pracy.

Czy warto czekać?
Zdecydowanie warto ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.