Samemu w domu może być trochę smutno...
Samemu w domu może być trochę smutno... Ale przecież od czego jest współczesna technologia! ? Działamy więc nadal na 100%, a nawet jeszcze intensywniej! Jak widać - nie ma dla nas przeszkód nie do pokonania ? W końcu w pracy zdalnej mamy już spore doświadczenie i sprawdzone narzędzia?
2020-03-23, 12:44
Samemu w domu może być trochę smutno...
Ale przecież od czego jest współczesna technologia! ?

Działamy więc nadal na 100%, a nawet jeszcze intensywniej! Jak widać - nie ma dla nas przeszkód nie do pokonania ?
W końcu w pracy zdalnej mamy już spore doświadczenie i sprawdzone narzędzia?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.