Nowości Metal - Fach-u oczarowały gości Polarga - Premiery
Początek roku tradycyjnie już dla branży rolniczej w Polsce rozpoczyna się od jednej z najważniejszych imprez targowych. Mowa o Polagra - Premiery, które odbyły się w dniach 21 - 24 stycznia.
2016-02-03, 14:15

Wydarzeniu zawsze towarzyszą prezentacje nowości produktowych, które są przedstawiane potencjalnym klientom, dealerom i partnerom. To zarazem okazja, aby bliżej przyjrzeć się ofercie innych przedsiębiorstw z branży oraz poznać najnowsze trendy, które niebawem zaczną obowiązywać na rynku. 

 

Metal - Fach zaprezentował szeroką gamę wyrobów, wśród których oczywiście nie zabrakło absolutnych nowości, które trafiły do jej oferty w ostatnim czasie. 

 

Mowa tu o nowym agregacie ośmiometrowym z bogatym wyposażeniem, przyczepie budowlanej skorupowej 18t T935/3, rozrzutniku Viking 14t N272/3 oraz rozrzutniku 12t N272/1 i 14t N272/2 w najnowszej wersji konstrukcyjnej. 

 

- To produkty dedykowane w szczególności dla największych gospodarstw, wyspecjalizowanych w określonym segmencie produkcji rolnej. Warto podkreślić, że urządzenia spotkały się ze znacznym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów, którzy w szczególności zwracali uwagę na ich parametry i zastosowane rozwiązania technologiczne skutecznie wpływające na efektywność i bezpieczeństwo pracy - informuje Andrzej Kolędo, kierownik marketingu w Metal - Fach. 

 

Dodatkowo, oprócz wymienionych maszyn, na stoisku Metal - Fach zademonstrował także inne nowe produkty, które miały tym samym swoją oficjalną premierę właśnie podczas tego wydarzenia. Wśród nich była m.in. prasa Z587 z łańcuchową komorą zwijania w osłonie z tworzywa sztucznego, przyczepa platformowa 1-osiowa T954 oraz szeroki wachlarz pozostałych produktów, wliczając w to wozy paszowe, pługi obrotowe i zagonowe, owijarki bel oraz osprzęty do ładowaczy.

 

- Obecność na targach Polagra-Premiery to w zasadzie obowiązek każdego liczącego się producenta maszyn rolniczych. To jednak nie tylko znakomita okazja do przedstawienia nowych wyrobów, ale również możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w branży rolniczej - zaznacza Andrzej Kolędo z Metal - Fach. 

 

Jego zdaniem, udział w tego typu wydarzeniach stanowi szansę na zawarcie nowych kontaktów biznesowych oraz jest odpowiednim momentem na umacnianie relacji z obecnymi partnerami.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.