A dokąd mu tak śpieszno? A gdzie kurtka?
A dokąd mu tak śpieszno? A gdzie kurtka? A no śpieszy się, bo zapewne spodobała mu się praca w Opublikowanych :D Przed Wami Kacper - nowa twarz w naszym dziale Social Media! Z powodzeniem dzieli tworzenie treści na posty dla naszych klientów oraz studia na kierunku "Zarządzanie i socjologia w zakresie biznesu i mediów". Poza smykałką do mediów społecznościowych przejawia też duże zainteresowanie modą oraz sportem, głównie piłką nożną i sztukami walki. Witamy na pokładzie!
2021-02-02, 08:30
A dokąd mu tak śpieszno? A gdzie kurtka?
A no śpieszy się, bo zapewne spodobała mu się praca w Opublikowanych :D

Przed Wami Kacper - nowa twarz w naszym dziale Social Media!

Z powodzeniem dzieli tworzenie treści na posty dla naszych klientów oraz studia na kierunku "Zarządzanie i socjologia w zakresie biznesu i mediów".
Poza smykałką do mediów społecznościowych przejawia też duże zainteresowanie modą oraz sportem, głównie piłką nożną i sztukami walki.

Witamy na pokładzie! <3
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.