Młody, dociekliwy i... kulturalny. Czy to się wyklucza? Nie w przypadku Paweł, który niedawno dołączył do naszego zespołu ?
Młody, dociekliwy i... kulturalny. Czy to się wyklucza? Nie w przypadku Paweł, który niedawno dołączył do naszego zespołu ? To świeżo upieczony absolwent dziennikarstwa, w trakcie których szlifował swój warsztat w redakcji Publicystyki Kulturalnej Radia Lublin, gdzie nagrywał dźwięki. Oprócz tego, że w tworzy treści dla naszych klientów, to często dzieli się z nami ciekawostkami ze świata i nie jest to bynajmniej nic z życia gwiazd... ⭐ W wolnej chwili gra w siatkówkę na pozycji atakującego w Białostockiej Lidze Sportu ?‍♂ Witamy na pokładzie!
2021-03-09, 08:30
Młody, dociekliwy i... kulturalny. Czy to się wyklucza? Nie w przypadku Paweł, który niedawno dołączył do naszego zespołu ?

To świeżo upieczony absolwent dziennikarstwa, w trakcie których szlifował swój warsztat w redakcji Publicystyki Kulturalnej Radia Lublin, gdzie nagrywał dźwięki. Oprócz tego, że w tworzy treści dla naszych klientów, to często dzieli się z nami ciekawostkami ze świata i nie jest to bynajmniej nic z życia gwiazd... ⭐

W wolnej chwili gra w siatkówkę na pozycji atakującego w Białostockiej Lidze Sportu ?‍♂

Witamy na pokładzie!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.