Eko-System: nowa budowa i rozbudowa
Nowy rok na dobre się jeszcze nie rozpoczął, a białostocki Eko-System może się już pochwalić dwiema kolejnymi realizacjami. Mowa o budynkach magazynowo-usługowych w Grabówce oraz w Białymstoku. Jeden z nich powstał całkowicie od podstaw, drugi zaś został w ostatnim czasie rozbudowany.
2016-02-17, 17:28

Prace nad obiektem zlokalizowanym w podbiałostockiej Grabówce, położonym bezpośrednio przy trasie Białystok – Kuźnica, rozpoczęto w połowie września ubiegłego roku, a zakończono 12. stycznia 2016.

 

- W tym wypadku Eko-System pełnił rolę generalnego wykonawcy, odpowiedzialnego za kompleksową realizację zlecenia – wyjaśnia przedstawiciel spółki Maciej Łapiński.

 

I dodaje: ­Efektem naszych prac jest nowa hala magazynowo-usługowa o łącznej kubaturze prawie 38 tys. m3 i powierzchni 566 m2. Część biurowa zajmuje w niej ok. 120 m2, a część produkcyjna ok. 446 m2.

 

Inwestorem była osoba prywatna, która rozszerza prowadzoną działalność produkcyjno - usługową. Hala powstała przy Szosie Baranowickiej w Grabówce.

Z kolei druga z tegorocznych realizacji Eko-Systemu obejmowała rozbudowę istniejącego już magazynu należącego do firmy Amax. Dzięki niej powierzchnia tego trzykondygnacyjnego budynku powiększyła się do niemal 1800 m2.

 

- Zmianie uległ również wygląd zewnętrzny magazynu. Część socjalna została wkomponowana w halę, a wentylowana elewacja zyskała efektowne podświetlenie – opisuje kierownik budowy Mariusz Żeszczyński.

 

Przebudowa hali rozpoczęła się w październiku 2015 roku. Zakończenie prac nastąpiło w lutym br.

 

Spółka Eko-System na rynku budowlanym działa już od ponad dwudziestu lat. Firma specjalizuje się m. in. w wykonywaniu zadań inwestycyjnych w systemie generalnego wykonawcy.

 

W ramach swojej działalności Eko - System realizuje m.in. kompleksowe budowy i modernizacje obiektów przemysłowych, mieszkaniowych, handlowo-usługowych, użyteczności publicznej oraz ochrony środowiska, także z wykonaniem dokumentacji projektowej, prowadzeniem uzgodnień oraz uzyskaniem wszelkich pozwoleń.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.