Urodzinowy Tydzień w firmowym sklepie Metal-Fach
Pomysł na powstanie sklepu branżowego przy zakładzie produkcyjnym Metal-Fach był naturalną konsekwencją dotychczasowej działalności produkcyjnej firmy. Wynikał przy tym z wieloletniej znajomości potrzeb gospodarstw rolnych. Firmowy salon sprzedaży sokólskiego producenta maszyn rolniczych właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny.
2016-02-22, 09:26

- Nasz asortyment jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów – podsumowuje Paula Kucharewicz, właścicielka sklepu. - Wzięliśmy pod uwagę to, że w dzisiejszych czasach rolnik to także przedsiębiorca. Zamysł był taki, aby stworzyć w jednym miejscu centrum, w którym klient może liczyć na fachowe wsparcie i pomoc w doborze części do maszyn rolniczych, zakupić niezbędne akcesoria, wyposażyć wszystkie budynki inwentarskie, a także skompletować produkty potrzebne do funkcjonowania różnego typu działalności gospodarczych.

 

Jak wyjaśnia przedstawicielka firmowego salonu Metal - Fach, w ofercie sklepu producenckiego, znalazł się szeroki wachlarz towarów i usług mających zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym jak i rolnym. Dodatkowo, firma postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom zapalonych ogrodników oferując im akcesoria i narzędzia ogrodnicze- myjki ciśnieniowe i całą gamę artykułów przydatnych do prawidłowej eksploatacji i konserwacji maszyn rolniczych.

 

Właściciele firm mogą na miejscu nabyć odzież ochronną zgodną z wymaganiami BHP, a także bezpiecznie i profesjonalnie wyposażyć miejsca pracy. Co ciekawe, swoistym dopełnieniem oferty są również… zabawki renomowanych firm. W salonie oprócz asortymentu dedykowanego rolnikom, stworzono bowiem prawdziwą strefę malucha.

 

Oprócz oferty typowo handlowej, sklep świadczy również szereg dodatkowych usług serwisowych m.in. zakuwanie przewodów hydraulicznych czy usługi transportu zamówionych towarów itp.

Zdaniem Pauli Kucharewicz, atutem działalności firmowego salonu Metal – Fach, od początku jego istnienia, była elastyczność w dopasowywaniu się do indywidualnych potrzeb odbiorcy. - Potrafimy błyskawicznie zareagować na zmieniające się, rosnące i coraz wyższe wymagania klientów. Zamówienia są realizowane na bieżąco i właściwie od ręki. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że telefon kontaktowy 533 111 477, pod którym można uzyskać wsparcie techniczne oraz złożyć zamówienie, jest czynny w zasadzie przez całą dobę.

 

Każdy zainteresowany zakupem maszyn rolniczych Metal-Fach może na miejscu obejrzeć i wybrać konkretny rodzaj i model maszyny. Przed sklepem stworzono specjalną platformę wystawową, na której prezentowane są wyroby spółki, m.in.: prasy, owijarki, rozrzutniki, czy przyczepy.

 

- Aby uatrakcyjnić naszą sprzedaż, przez cały rok organizujemy szereg promocji, konkursów z rabatami czy loterii dla klientów - dodaje.


Z okazji pierwszych urodzin sklepu, firma postanowiła zorganizować prawdziwe, całotygodniowe święto. Od 22 do 27 lutego, z tej okazji, przewidziane są atrakcyjne rabaty przy zakupie lub tylko zamówieniu części do maszyn. Na klientów czekają też atrakcyjne promocje, szereg  konkursów, nagród i gratisów.


- Szczegóły urodzin sklepu można znaleźć w aktualnym wydaniu firmowego biuletynu oraz na profilu firmy na facebook – stwierdza na koniec Paula Kucharewicz prowadząca sklep firmowy Metal - Fach.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.