Modny Białystok Pomaga – stworzyć kolejny „Bajkowy Pokój” podopiecznych hospicjum dla dzieciom
Pokazy mody, metamorfozy, mistrzowskie popisy fryzjerstwa i makijażu, a do tego recital, wystawa i licytacje. A wszystko to w szczytnym celu. Dochód z imprezy pomoże w budowie kolejnego „Bajkowego Pokoju”, które tworzy Fundacja „Pomóż Im”, prowadząca jedyne w regionie Domowe Hospicjum dla Dzieci. Mowa o najnowszej edycji projektu „Modny Białystok Pomaga”, która odbędzie się w niedzielę 20 marca w Teatrze Dramatycznym.
2016-03-04, 09:53

„Modny Białystok Pomaga” to unikalne przedsięwzięcie, które tworzą ludzie związani ze światem mody, sztuki i mediów. W projekt w szczególny sposób zaangażowana jest Ambasador Fundacji „Pomóż Im” – projektantka Elwira Horosz. Ale nie tylko ona. Nad produkcją wydarzenia pracuje szereg młodych, kreatywnych i nieprzeciętnie zdolnych osób. M.in. Piotr Mordas – stylista fryzur, Przemysław Sejwa, fotograf Michał Obrycki czy Anna Sass – wizażystka. 

 

W programie tego wyjątkowego artystyczno – modowego show nie zabraknie okazji do tego, aby obcować z prawdziwym haute couture, najnowszymi trendami w designie i stylizacji. Ale nie tylko. Zaplanowano również wernisaż fotograficzny pod hasłem „Po prostu miłość”. Całość zwieńczy zaś występ utalentowanej wokalistki Kasi Garłukiewicz.

Dochód z imprezy trafi do Fundacji „Pomóż Im”. Dzięki zebranym środkom będzie szansa na remont kolejnego „Bajkowego Pokoju” - a może – i bajkowych pokoi – o ile uda się zebrać odpowiednią sumę. Możliwości do tego, aby włączyć się w pomoc finansową będzie przy tym sporo. Oprócz dochodu z biletów – koszt wejściówki to 20 złotych (bilety do nabycia w kasie Teatru Dramatycznego), zostanie zorganizowana również licytacja wspaniałego, wielkiego tortu oraz loteria fantowa.

„Modny Białystok Pomaga” - niedziela, 20 marca, początek o godzinie 16.00, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.