Zuch dziewczyna! A kto? Kamila ?
Zuch dziewczyna! A kto? Kamila ? Zdobyła nasze serca lekkim piórem i tym samym dołączyła do naszego dream team'u ? Kiedyś harcerka, dziś fanka Jagi, horrorów i dobrej książki (nie mówi o tym głośno, ale kiedyś pisała opowiadania i mamy nadzieję, że wkrótce spełni swoje marzenie o wydaniu własnej opowieści). W międzyczasie to także studentka Kulturoznawstwa na UwB. Kamila - witamy na pokładzie :)
2021-07-28, 15:00
Zuch dziewczyna! A kto? Kamila ?

Zdobyła nasze serca lekkim piórem i tym samym dołączyła do naszego dream team'u ?

Kiedyś harcerka, dziś fanka Jagi, horrorów i dobrej książki (nie mówi o tym głośno, ale kiedyś pisała opowiadania i mamy nadzieję, że wkrótce spełni swoje marzenie o wydaniu własnej opowieści).
W międzyczasie to także studentka Kulturoznawstwa na UwB.

Kamila - witamy na pokładzie :)
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.