Czas rozpocząć... nowy rozdział! ?
Czas rozpocząć... nowy rozdział! ? Wrzesień to dla jednych początek nowego roku szkolnego, a dla Opublikowanych - świetny moment na zmiany. Dziś funkcję Dyrektora Zarządzającego objął Patryk Dziejma, dotychczasowy Dyrektor Działu Social Media, z naszą firmą związany już od 9 lat. Co stało u podstaw tej zmiany? - Jestem w pełni przekonany, że merytorycznie jesteśmy w stanie udźwignąć każdy projekt w Polsce. Jednocześnie widzimy też jednak pole do wzrostu w zakresie organizacyjnym - stąd pomysł powierzenia odpowiedzialności za sprawne funkcjonowanie wszystkich procesów zachodzących w firmie osobie, która jak nikt inny zna i rozumie wyzwania stojące przed nami w najbliższym czasie - mówi Janusz Mroczkowski, założyciel Agencji Opublikowani. A co to będzie oznaczało w praktyce? - Niezliczone ilości rozmów na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy pozwoliły nam wypracować wspólną wizję organizacji, która będzie czymś więcej, niż tylko sumą talentów poszczególnych specjalistów. Jasno określone wartości, wzmacnianie strategicznych działów, jeszcze mocniejsze wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i przede wszystkim całkowita koncentracja na kluczowym celu naszej działalności - w tym upatruję szansy na spektakularny sukces - wyjaśnia Patryk Dziejma, nowy Dyrektor Zarządzający. Jednym słowem: będziecie zaskoczeni! ?
2021-09-01, 18:03
Czas rozpocząć... nowy rozdział! ?

Wrzesień to dla jednych początek nowego roku szkolnego, a dla Opublikowanych - świetny moment na zmiany.
Dziś funkcję Dyrektora Zarządzającego objął Patryk Dziejma, dotychczasowy Dyrektor Działu Social Media, z naszą firmą związany już od 9 lat.

Co stało u podstaw tej zmiany?

- Jestem w pełni przekonany, że merytorycznie jesteśmy w stanie udźwignąć każdy projekt w Polsce. Jednocześnie widzimy też jednak pole do wzrostu w zakresie organizacyjnym - stąd pomysł powierzenia odpowiedzialności za sprawne funkcjonowanie wszystkich procesów zachodzących w firmie osobie, która jak nikt inny zna i rozumie wyzwania stojące przed nami w najbliższym czasie - mówi Janusz Mroczkowski, założyciel Agencji Opublikowani.

A co to będzie oznaczało w praktyce?

- Niezliczone ilości rozmów na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy pozwoliły nam wypracować wspólną wizję organizacji, która będzie czymś więcej, niż tylko sumą talentów poszczególnych specjalistów. Jasno określone wartości, wzmacnianie strategicznych działów, jeszcze mocniejsze wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i przede wszystkim całkowita koncentracja na kluczowym celu naszej działalności - w tym upatruję szansy na spektakularny sukces - wyjaśnia Patryk Dziejma, nowy Dyrektor Zarządzający.

Jednym słowem: będziecie zaskoczeni! ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.