Na co dzień pomagamy przedsiębiorstwom w budowie ich strategii komunikacyjnych oraz uczymy biznes jak stawać się rozpoznawalnym i wiarygodnym. Tym razem jednak będziemy uczyć... przyszłych specjalistów marketingu będących studentami 3 roku studiów stacjon
Na co dzień pomagamy przedsiębiorstwom w budowie ich strategii komunikacyjnych oraz uczymy biznes jak stawać się rozpoznawalnym i wiarygodnym. Tym razem jednak będziemy uczyć... przyszłych specjalistów marketingu będących studentami 3 roku studiów stacjonarnych i zaocznych na Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. To wyróżnienie! Zostaliśmy zaproszeni przez Wydział Zarządzania do poprowadzenia zajęć na temat budowy marki w internecie! Przez kilka kolejnych miesięcy nasi najlepsi specjaliści od budowy strategii, PR, reklam i contentu co tydzień spotykać się będą z przyszłymi marketingowcami ? Mózgiem operacji, który wziął na swoje bary ciężar kształcenia naszych następców jest oczywiście nie kto inny jak Mateusz Roszkowski - dyrektor kreatywny i szef działu strategii Opublikowanych. Swoim doświadczeniem podczas kolejnych spotkań na Wydziale podzielą się także - Janusz Mroczkowski - CEO Agencji, Patryk Dziejma - dyrektor zarządzający i Malwina Pietrewicz - specjalistka od contentu.
2021-09-30, 18:05
Na co dzień pomagamy przedsiębiorstwom w budowie ich strategii komunikacyjnych oraz uczymy biznes jak stawać się rozpoznawalnym i wiarygodnym. Tym razem jednak będziemy uczyć... przyszłych specjalistów marketingu będących studentami 3 roku studiów stacjonarnych i zaocznych na Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

To wyróżnienie! Zostaliśmy zaproszeni przez Wydział Zarządzania do poprowadzenia zajęć na temat budowy marki w internecie! Przez kilka kolejnych miesięcy nasi najlepsi specjaliści od budowy strategii, PR, reklam i contentu co tydzień spotykać się będą z przyszłymi marketingowcami ?

Mózgiem operacji, który wziął na swoje bary ciężar kształcenia naszych następców jest oczywiście nie kto inny jak Mateusz Roszkowski - dyrektor kreatywny i szef działu strategii Opublikowanych. Swoim doświadczeniem podczas kolejnych spotkań na Wydziale podzielą się także - Janusz Mroczkowski - CEO Agencji, Patryk Dziejma - dyrektor zarządzający i Malwina Pietrewicz - specjalistka od contentu.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.