? Jaki jest przepis na udaną współpracę na linii klient-agencja?
? Jaki jest przepis na udaną współpracę na linii klient-agencja? Mało kalorii, policzone makro, erytrol zamiast cukru... i przede wszystkim wzajemne zrozumienie połączone z chęcią do robienia rzeczy, których nie zrobił jeszcze nikt inny ? W tym tygodniu świętowaliśmy półtora roku współpracy z FIT CAKE, w czasie której: ? sieć franczyzowa powiększyła się o 34 nowe lokale ? przygotowaliśmy 41 informacji prasowych i sesji zdjęciowych ? odbyliśmy mnóstwo spotkań, które zaowocowały milionem doskonałych pomysłów! Słodki smak wspólnego sukcesu uczciliśmy oczywiście fit tortem i bezglutenowym szampanem. Fajnie jest pracować z Klientem, z którym łączy Was nie tylko wątek mailowy, ale i zwykła, ludzka sympatia! ?
2021-10-07, 15:30
? Jaki jest przepis na udaną współpracę na linii klient-agencja?

Mało kalorii, policzone makro, erytrol zamiast cukru... i przede wszystkim wzajemne zrozumienie połączone z chęcią do robienia rzeczy, których nie zrobił jeszcze nikt inny ?

W tym tygodniu świętowaliśmy półtora roku współpracy z FIT CAKE, w czasie której:
? sieć franczyzowa powiększyła się o 34 nowe lokale
? przygotowaliśmy 41 informacji prasowych i sesji zdjęciowych
? odbyliśmy mnóstwo spotkań, które zaowocowały milionem doskonałych pomysłów!

Słodki smak wspólnego sukcesu uczciliśmy oczywiście fit tortem i bezglutenowym szampanem.

Fajnie jest pracować z Klientem, z którym łączy Was nie tylko wątek mailowy, ale i zwykła, ludzka sympatia! ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.