TIS Group na największych halowych targach rolniczych w Polsce
W dniach 18 – 20 marca w Kielcach odbędzie się największa w kraju halowa wystawa rolnicza – Agrotech- Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej. To już 21 edycja tego wydarzenia, w którym po raz pierwszy weźmie udział polski producent kotłów C.O. - spółka TIS Group.
2016-03-17, 10:52

Targi rokrocznie skupiają znaczną uwagę zarówno producentów wyrobów dedykowanych dla branży rolniczej jak i zwiedzających. Ubiegłoroczną, jubileuszową wystawę, na której zaprezentowało się przeszło 700 firm i instytucji odwiedziło ponad 61,5 tysiąca osób.

Zdaniem Macieja Okuły, odpowiedzialnego za relacje z klientami kluczowymi w TIS Group, udział w tym wydarzeniu to obowiązkowy punkt w realizowanej przez spółkę strategii budowy świadomości marki w grupie docelowej, jaką są m.in. rolnicy i mieszkańcy wsi.

- Systematycznie podejmujemy działania zmierzające do zainteresowania tego segmentu rynku naszymi wyrobami. Z racji oczywistych ograniczeń w dostępie do sieci gazowej na terenach wiejskich, kotły na paliwa stałe są w zasadzie jedynym racjonalnym sposobem zapewnienia ciepła zarówno w domach jak i obiektach inwentarskich w gospodarstwach rolnych – uważa.

- Z tego względu naszymi naturalnymi odbiorcami są właśnie osoby zamieszkujące obszary wiejskie. Obecnością na targach chcemy zaś pokazać, że produkowane przez TIS, polskie wyroby są ciekawą alternatywą dla obecnych na rynku produktów tego rodzaju – dodaje Maciej Okuła.

 

Jak podkreśla przedstawiciel TIS Group, nowoczesne kotły na ekogroszek, węgiel, drewno a w szczególności zaś kotły przystosowane do pelletu, to dziś praktycznie bezobsługowe, a przede wszystkim efektywne źródła ogrzewania, nie mające już nic wspólnego z kotłami C.O. starego typu, które wymagały stałej kontroli paleniska.

 

W Kielcach TIS Group zaprezentuje swoje wszystkie sztandarowe produkty wyróżniające się nie tylko właściwościami, ale również - co podkreślają sami klienci – wyrazistym designem. Wśród nich nie zabraknie wyrobów przystosowanych do pracy bez potrzeby podłączenia do energii elektrycznej, jak i produktów wykorzystujących zaawansowane rozwiązania związane m.in. ze cyfrowym sterowaniem i pełną automatyką.

 

Co ciekawe, TIS Group wystawi się wspólnie ze swoim partnerem – polskim producentem przekładni, falowników i silników elektrycznych – spółką HF Inverter z Torunia, która dostarcza dla TIS komponenty do kotłów w postaci motoreduktorów.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.