Poznaj Biodesign – spotkanie dla dilerów i architektów
Szkolenia z technologii, wykłady na temat zwiększania skuteczności sprzedaży i przede wszystkim udział w budowie pokazowego basenu Biodesign – to wszystko czeka na uczestników wydarzenia organizowanego przez białostocką firmę Garden i jej partnerów. Odbędzie się ono już połowie kwietnia 2016 roku w Krakowie.
2016-03-23, 11:43

- Bez wątpienia największą atrakcją naszego spotkania będzie budowa jedynego w swoim rodzaju, pokazowego basenu Biodesign. Weźmie w nim udział liczne grono współpracujących z nami dilerów, którym „na żywo” zaprezentujemy poszczególne etapy powstawania akwenu – wyjaśnia Marek Ignatowicz z Garden Białystok.

Współorganizatorami wydarzenia, które odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia, są PPHU ABM Wojciech Gumiński oraz Tematyzacje i Dekoracje Andrzej Buczyński ze Stalowej Woli.

- Spotkanie w takiej formie nie mogłoby się też udać bez firmy Garden Pro, która na ten czas udostępni nam należący do niej teren w zlokalizowanym przy ul. Zbrojarzy 14 w Krakowie Show Space – dodaje przedstawiciel Gardenu.

Budowie basenu towarzyszyć będzie szereg wykładów i prezentacji. Na ostatni dzień kwietniowego spotkania zaplanowano szkolenie dla architektów, które skupi się na technologicznym aspekcie naturalnych basenów Biodesign.

- Uczestnikom wydarzenia przedstawiona zostanie m. in. realizacja budowy akwenu w Osieku – największego tego typu obiektu nie tylko w Polsce, ale i na świecie, składającego się z dwóch kąpielisk (mniejszego o powierzchni 120 m2 oraz głównego, zajmującego aż 1350 m2), otoczonego strukturalną plażą wykończoną piaskiem kwarcowym połączonym specjalną żywicą – opisuje Marek Ignatowicz.

Oprócz tego wśród poruszanych tego dnia tematów znajdzie się zagadnienie sztucznych skał. Całość zwieńczy zaś wizyta na realizowanym w Show Space firmy Garden Pro basenie.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 08.04.2016 roku. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie internetowej organizatora.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.