Elegancja w słusznej sprawie
Prestige Męski to firma nie tylko wywodząca się z województwa podlaskiego, ale i silnie z nim związana. To właśnie tu sieć otwiera kolejne sklepy, inwestuje i zatrudnia nowych pracowników. Co istotne, przedsiębiorstwo duży nacisk kładzie też na pomoc lokalnej społeczności, a ostatnim dowodem na to jest nawiązanie współpracy z białostockim schroniskiem dla zwierząt.
2016-03-23, 20:22

- Chęć wsparcia podopiecznych schroniska w Białymstoku leżała nam na sercu już od pewnego czasu. Nie ma chyba zresztą nikogo, kto po swojej pierwszej wizycie w tym miejscu nie zrobiłby wszystkiego, co w jego mocy, by choć odrobinę pomóc obecnym tam psiakom  – wyjaśnia Martyna Sawicka, product manager w Prestige Męski.

 

Deklaracje szybko przerodziły się w czyn i już w połowie marca podjęliśmy decyzje o współpracy. Firma została partnerem schroniska oraz zadeklarowała chęć systematycznego dostarczania specjalistycznej, leczniczej karmy.

 

Co istotne, w to niesienie pomocy sklep postanowił również pośrednio zaangażować swoich klientów. Od teraz więc 1% dochodu od każdego sprzedanego w nim garnituru przekazane zostanie na rzecz zwierzaków, co sprawia, że dokonując zakupów w salonie Prestige Męski w Białymstoku stajemy się de facto darczyńcą schroniska.

 

- Miłość mieszkańców naszego miasta do zwierząt jest ogromna. Spontaniczne zbiórki w szkołach, przedszkolach i zakładach pracy najlepiej świadczą o ich wielkich sercach – mówi Waldemar Okulus, kierownik białostockiego schroniska.

 

I dodaje: Cieszymy się też niezmiernie, że coraz więcej firm decyduje się na systematyczne niesienie pomocy naszym podopiecznym. I jednocześnie mamy nadzieję, że do tego grona w niedalekiej przyszłości dołączać będą kolejne.

 

Prestige Męski to sieć salonów z elegancką odzieżą męską. Obecnie pod tym szyldem funkcjonuje 11 sklepów – m. in. w Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Hajnówce, Łomży, Mońkach i Sokółce.

 

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Białymstoku działa już od ponad 40 lat, nieustannie niosąc wszelką niezbędną pomoc potrzebującym psiakom. Aktualnie placówka swoją opieką otacza około 200 zwierząt, stale też dołączają do nich kolejne.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.