Na horyzoncie kolejne nowe projekty, więc... zatrudniamy! ?
Na horyzoncie kolejne nowe projekty, więc... zatrudniamy! ? Tym razem szukamy Social Media Managera z większym lub mniejszym doświadczeniem. Jeśli na Facebooku czy Instagramie czujesz się jak ryba w wodzie, potrafisz połączyć odpowiedzialność z kreatywnością, a na dokładkę zależy Ci na szybkim rozwoju - dołącz do nas! Po szczegóły zajrzyj na ➡️ https://rocketjobs.pl/oferta/agencja-opublikowani-social-media-manager lub po prostu odezwij się do nas: ? biuro@opublikowani.pl
2022-02-22, 17:51
Na horyzoncie kolejne nowe projekty, więc... zatrudniamy! ?

Tym razem szukamy Social Media Managera z większym lub mniejszym doświadczeniem.

Jeśli na Facebooku czy Instagramie czujesz się jak ryba w wodzie, potrafisz połączyć odpowiedzialność z kreatywnością, a na dokładkę zależy Ci na szybkim rozwoju - dołącz do nas!

Po szczegóły zajrzyj na ➡️ https://rocketjobs.pl/oferta/agencja-opublikowani-social-media-manager

lub po prostu odezwij się do nas: ? biuro@opublikowani.pl
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.