W najbliższą niedzielę widzimy się na Mecz charytatywny na rzecz Fundacji "Pomóż Im"! ?
W najbliższą niedzielę widzimy się na Mecz charytatywny na rzecz Fundacji "Pomóż Im"! ? Jeśli zastanawiacie się, kim w drużynie "Koku i przyjaciele" są owi przyjaciele, to śpieszymy z informacją — to my! Na parkiecie reprezentować będzie nas Patryk, który ma wszystko, czego potrzebuje prawdziwy siatkarz, żeby zostać MVP turnieju — wzrost, brodę i koszulkę z numerem 7! Na trybunach też będziemy i zachęcamy do tego również Was, bo na kibiców czekają vouchery o łącznej wartości blisko 10 tys. zł!? KOKU Sushi Białystok Kilińskiego Białostocka Akademia Siatkówki BAS Białystok Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci
2022-02-25, 14:08
W najbliższą niedzielę widzimy się na Mecz charytatywny na rzecz Fundacji "Pomóż Im"! ?

Jeśli zastanawiacie się, kim w drużynie "Koku i przyjaciele" są owi przyjaciele, to śpieszymy z informacją — to my!

Na parkiecie reprezentować będzie nas Patryk, który ma wszystko, czego potrzebuje prawdziwy siatkarz, żeby zostać MVP turnieju — wzrost, brodę i koszulkę z numerem 7!

Na trybunach też będziemy i zachęcamy do tego również Was, bo na kibiców czekają vouchery o łącznej wartości blisko 10 tys. zł!?

KOKU Sushi Białystok Kilińskiego Białostocka Akademia Siatkówki BAS Białystok Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.