Okazja aby poznać produkty i firmę: kolejne spotkanie w ramach Akademii TIS
TIS Group, polski producent nowoczesnych kotłów C.O., organizuje kolejne spotkanie dla instalatorów działających w branży systemów centralnego ogrzewania. Szkolenie dedykowane dla specjalistów z Augustowa odbędzie się już w najbliższy piątek 8 kwietnia.
2016-04-06, 18:04

Specjaliści z TIS organizują kolejne spotkanie w ramach Akademii TIS poświęconej prezentacji produktów firmy – nowoczesnych i innowacyjnych kotłów C.O. wytwarzanych w uruchomionej niedawno na Podlasiu fabryce w Lipsku. Wydarzenie jest jednak nie tylko okazją do zaprezentowania oferty firmy, ale przede wszystkim służy cennej wymianie doświadczeń i wiedzy pomiędzy fachowcami.

- Nasze pierwsze spotkanie, które odbyło się w marcu na Stadionie Miejskim w Białymstoku, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony instalatorów właściwie z całego regionu. Dlatego uznaliśmy, że podobne szkolenia należy przeprowadzić również w innych miejscach na terenie województwa, dając zarazem szansę tym, którzy z różnych względów nie mogli wówczas do nas dotrzeć. W przyszłości planujemy też organizację podobnych wydarzeń w innych częściach kraju – informuje Marcin Kosakowski, dyrektor handlowy TIS Group.

 

Jak zaznacza przedstawiciel spółki, najważniejsze dla firmy były opinie uczestników pierwszego spotkania, którzy podkreślali merytoryczny charakter szkolenia. Przy okazji nie szczędzili też oni pochwał kierowanych pod adresem produktów TIS, które wyróżnia nie tylko nowoczesna i trwała konstrukcja, ale również ponadprzeciętna efektywność i ciekawy design.

- W szczególny sposób uwagę naszych gości zwrócił wówczas kocioł dedykowany do pelletu. Dlatego w Augustowie na pewno nie zabraknie przede wszystkim szczegółowej prezentacji tego wyrobu, który ze względu na rosnące zainteresowanie konsumentów właśnie tym paliwem cieszy się coraz większą popularnością na rynku – dodaje.

 

Spotkanie dla instalatorów z Augustowa odbędzie się w piątek, 8 kwietnia w Hurtowni Artykułów Sanitarnych i Metalowych „Hasim”, przy ul. Komunalnej 1. Początek o godzinie 15.00.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.