Monika Dryl ambasadorem Renew Clinic
Tej kobiety nie trzeba bliżej przedstawiać. To pochodząca z Białegostoku aktorka filmowa, telewizyjna, teatralna i wokalistka. Można ją było podziwiać w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym ostatecznie uplasowała się na podium. Warto przy tym dodać, że Monika Dryl - bo o niej mowa - wygraną przekazała na rzecz białostockiej Fundacji „Pomóż Im”, prowadzącej jedyne w regionie domowe Hospicjum dla Dzieci.
2016-04-07, 17:30

Na co dzień mieszka i pracuje w stolicy, jednak z przyjemnością wraca do Białegostoku, który z racji urodzenia jest bliski jej sercu. Gdy tylko może przyjeżdża tutaj i wspiera lokalne inicjatywy. Przykładem tego jest nie tylko pomoc Fundacji, lecz także fakt, iż zdecydowała się zostać ambasadorem Renew Clinic w Białymstoku.

 

- Ze względu na specyfikę pracy, nie mogę sobie pozwolić na to, by eksperymentować ze swoją urodą. Stąd wybór Renew Clinic. Komfort, intymność i pełne zrozumienie indywidualnych potrzeb – to z pewnością elementy, które wyróżniają tę klinikę na tle innych w całym kraju – zapewnia.

 

Zdaniem aktorki, o naszym wyglądzie w dużej mierze decyduje nasze wnętrze - to, jak się czujemy sami ze sobą. Pozytywne myślenie pozwala skutecznie o siebie zadbać, zatem w pierwszej kolejności warto skupić się na zmianie w sposobie myślenia.

 

- Optymistyczne nastawienie w połączeniu z aktywnością fizyczną, zdrowym odżywianiem i płynącą z nich energią pozwalają nie tylko świetnie wyglądać, ale i równie znakomicie się czuć. A jeśli do tego dodamy opiekę specjalistów i odpowiednio dobrane zabiegi, otrzymamy przepis na to, by przedłużyć swoją młodość oraz zachować urodę i piękno nie tylko zewnętrzne na dłużej – uważa Monika Dryl.

 

Swojego zadowolenia z nawiązania współpracy z pochodzącą z Białegostoku aktorką nie kryje również Katarzyna Gogga, współwłaścicielka Renew Clinic.

 

- Monika Dryl to profesjonalistka w każdym calu. Od dawna podziwialiśmy jej podejście do zawodu i nastawienie do życia. Na co dzień wyznajemy podobne wartości, dlatego cieszymy się niezmiernie, że zdecydowała się ona wesprzeć swoim wizerunkiem naszą klinikę. I mamy oczywiście nadzieję, że ta współpraca przyniesie wiele satysfakcji każdej ze stron – dodaje na koniec.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.