Białostocki Garden wspiera golfistów
Golf do niedawna uznawany był za sport elitarny, uprawiany jedynie przez niewielkie grono osób. Od pewnego czasu sytuacja ulega jednak zmianie i na polach golfowych pojawia się coraz więcej amatorów. Dowodem na to jest chociażby rosnące zainteresowanie turniejami takimi, jak World Amateur Golfers Championship. Co ciekawe, w tym roku jednym ze sponsorów tej imprezy jest firma Garden z Białegostoku.
2016-04-20, 11:56

- Niezmiernie cieszy nas fakt, że zainteresowanie Polaków golfem systematycznie rośnie. Od dłuższego czasu z ciekawością obserwujemy rozwój tego pięknego sportu w naszym kraju – mówi Marek Ignatowicz, przedstawiciel firmy.

 

I dodaje: W naszym odczuciu World Amateur Golfers Championship to wspaniała inicjatywa, promująca golf wśród amatorów - stąd decyzja o zaangażowaniu się w to przedsięwzięcie.

 

W ramach współpracy, podczas turniejów eliminacyjnych na stoisku Garden - wyłącznego dystrybutora włoskich basenów Biodesignpools w Polsce - będzie można z bliska obejrzeć prezentacyjny model akwenu wykonanego właśnie w tej technologii.

 

Obecni przy tym rzecz jasna będą eksperci firmy. Imprezy mogą być zatem dobrą okazją do  rozmów na temat technik montażu, stosowanych materiałów oraz możliwości w zakresie personalizacji basenu.

 

Biodesignpools pozwalają bowiem na tworzenie basenów w 100% dopasowanych do wizji inwestora – z indywidualnym kształtem czy dowolnie modelowaną linią brzegową, mogącą imitować zarówno egzotyczne plaże, jak i alpejskie jeziora. Wyróżnia je także ponadprzeciętna trwałość, którą gwarantuje specjalny, opatentowany system strukturalny z żywicznym, kwarcowym wykończeniem.

 

­- Pierwszą okazją do zapoznania się z tą technologią będzie turniej eliminacyjny, który odbędzie się już 23. kwietnia br. w Kalinowie (Kalinowe Pola Golf Club). Później zaś gościć będziemy m. in. w Warszawie (Sobienie Królewskie Golf &Country Club) – wyjaśnia przedstawiciel Garden.

 

World Amateur Golfers Championship to cykl turniejów golfowych, stanowiących eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie.

 

W ubiegłym roku odbyło się łącznie 15 tego typu imprez: czternaście eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał. W turniejach eliminacyjnych rozegrano ok. 1900 rund golfa. Wzięło w nich udział ponad 700 golfistów amatorów reprezentujących wszystkie kluby golfowe w Polsce. Co ciekawe, na zwycięzców czekały nagrody o łącznej wartości 300 000 zł.

 

Do krajowego finału zakwalifikowało się 208 graczy, spośród których wyłonionych zostało 6-ciu reprezentantów Polski na światowy finał.

 

Ambasadorem polskiej edycji turnieju jest Zbigniew Boniek, wybitny piłkarz, a obecnie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.